Pieczone pączki ciasto

Podczas gdy pączki z ciasta są tradycyjnie smażone, są one tak samo pyszne pieczone w piecu, z dużo mniejszym oczyszczaniem. Wrzucić cukrem pudrem lub skończyć prostą glazurą i posypać lub prażonym kokosem – nie można się pomylić!Czas całkowity


Przygotuj


Wydajność

Składniki

Wskazówki

Wariacje

Sproszkowany
W misce delikatnie wrzuć ciepłe pączki do 1 szklanki cukru cukierniczego, aż do równomiernego odkurzenia. Przenieś na stojak z drutu, aby całkowicie ostygł; zastaw miskę z cukrem. Posmaruj ponownie pączki cukrem, aż do całkowitego pokrycia.

Oszklony
Pozwól pączkom ostygnąć całkowicie. Wymieszaj 1 szklankę cukru pudru z 2 łyżkami mleka pełnego; odcień z żelowym barwnikiem spożywczym, w razie potrzeby. Zanurzyć górną część każdego pączka w glazurze (pączek powinien być w połowie zanurzony), obracając w razie potrzeby, aby równomiernie pokryć. Przenieś na stojak z drutu. Top z posypką; pozwól całkowicie wyschnąć.

Orzech kokosowy
Pozwól pączkom ostygnąć całkowicie. Wymieszaj 1 szklankę cukru pudru z 1/4 szklanki mleka pełnego. Zanurz pączki całkowicie w szkliwie, aby je powlec, a następnie użyj widelca lub pałeczki do przeniesienia na stojak z drutu. Posypać prażonym posiekanym kokosem; pozwól całkowicie wyschnąć.