ombre wall

Fotografija: “Chelsea Cavanaugh”

Vienas iš būdų apsirengti kambaryje – pakabinti meną. Kitas? Paverskite paprastą sieną puikiu įrengimu. Šis subtilus “ombré” metodas iš tiesų yra gana paprastas (šiek tiek netobulas srautas bet kuriuo atveju atrodo įdomiau ir organiškesnis). Pradėkite nuo viršaus su giliausia iš trijų graduotų atspalvių, apdaila su lengviausia, ir sumaišykite, kad sukeltų nuostabų rezultatą.

 

Vienintelė sudėtinga šio projekto dalis yra tai, kad jūs mėgstate pasirinkti vieną spalvą ir du jos kaimyninius atspalvius.

 

Medžiagos

  • Tapytojo tapetai
  • Nuleiskite audiniu
  • 3 dažų voleliai ir ritininiai dangteliai
  • Dažai trimis atspalviais, kiekis priklauso nuo jūsų sienos dydžio (išbandykite PPG “Terra Cotta Rose”, “Temptation Rose” ir “Light Blush”, esantį “Home Depot”)
  • 3 dažų dėklas
  • Kopėčios
  • Dažų maišymo laivai lazdos
  • 3 teptukai

 

[DAUGIAU IDĖJŲ: 15 “DIY” namų projektai, kuriuos galite atlikti ne daugiau nei 100 JAV dolerių]

1 žingsnis

Juostelę nuimkite nuo sienų naudodami tapytojų juostą. Pasiskirstykite ant grindų esantį lašą. Įdėkite kiekvieną ritinėlio rėmą dangteliu. Įpilkite kiekvieno dažo į savo dėklo.

 

2 žingsnis

Uždenkite ritinį lengviausiomis spalvomis ir naudokite, kad padengtumėte visą sieną.

 

3 žingsnis

Sulenkite antrąjį volą į tamsesnes spalvines dažas ir, jei reikia, naudodami kopėčias, sienos viršuje pridėkite 18 colių juostą. Naudokite trečiąjį ritinėlį, kad pridėtumėte 18 colių vidurio spalvos dažų juostelę apie colį žemiau tamsiausio.

 

4 žingsnis

Greitai dirbdami, kad juostelės neišdžiūtų, pridėkite tam tikras vidutinio dydžio dažus į tamsiausią spalvų dažų dėkle ir sumaišykite su amatų klijais. Naudokite šlapią šepetį, kad mišrios spalvos būtų naudojamos tarpui tarp juostų, suprastų ir sumaišytų spalvas.

 

5 žingsnis

Į vidutinio spalvos dažų dėklo dalį įdėkite kai kuriuos lengviausius spalvų dažus ir sumaišykite, kad juos sujungtumėte. Naudodami šviežią šlapią šepetėlį, įmaišykite mišinį po antrąja juostele, suplakite ir sumaišykite, kol juostelė nubyruos į pagrindinį sluoksnį. Toliau pridėkite spalvą, kad galėtumėte sureguliuoti išblukimą ir sumaišymą šlapiu šepečiu, kol laimės rezultatas. Leiskite dažai visiškai išdžiūti.

 

Ombre Wall Tutorial – žiūrėk, kad visi čia susirinkę: