mld105713_0510_paintjarglossary2.jpg

Norite daugiau spalvų savo namuose, bet ir bijo būti pernelyg drąsus? Mes turime atsakymą: 18 “viskas” – viskas, klasikinis, bet šiuolaikinis, gamtos įkvėptas atspalvis, plius projekto idėjos kiekvienam kambariui. Mūsų formulė: spalvų maišymas su neutraliais. Susipažinkite su (super universaliais) superneutralais. 

 

Nesvarbu, ar esate ilgametis spalvų meistras, ar jūs niekada nebuvo toks drąsus, šie superneutraliniai dažų kirtikliai jums tinka. Jie pagyvins bet kokį stilingą kambarį, modernų ar tradicinį, energingą ar suvaržytą. Ir šiek tiek eina ilgą kelią. Išbandykite atspalvius paprasto tapybos projektuose – nuo baldų ir žibintuvėlių iki sienų ir lubų – kad žada užbaigti paversti savo erdvę. 

 

[PRINT: “Full Paint Palette” vadovas čia]

 

Paletė

1. Buoyant Blue Nr. 6483, Sherwin-Williams, sherwin-williams.com
2. Dragonfly, Nr AF-510, Benjamin Moore, benjaminmoore.com
3. Pilkas arklys Nr. 2140-50, Benjamin Moore, benjaminmoore.com
4. Mėlyna eglė, Nr. MSL124, Martos Stewart Living Paint, homedepot.com
5. “Apple Green” valgio gaminimas, Nr. 32, “Farrow & Ball”, farrow-ball.com
6. Titanium, Nr. 2141-60, Benjamin Moore, benjaminmoore.com
7. Punch, Nr. MSL014, Martha Stewart Living Paint, homedepot.com
8. Stonington Grey, Nr. HC-170, Benjamin Moore, benjaminmoore.com
9. Babuušė, Nr. 223HC-170, Farrow & Ball, farrow-ball.com
10. Heath, Nr. MSL212, Martha Stewart Living Paint, homedepot.com
11. Natūrali virvė, Nr. MSL217, Martha Stewart Living Paint, homedepot.com
12. Lancaster Blue, Nr. UL34, Ralph Lauren Paint, ralphlauren.com
13. Makaha, Nr. 19-32, Pratt & Lambert, prattandlambert.com

mld105713_0510_paintjarglossary1.jpg

14. Peleninė žievė, Nr. MSL211, Martha Stewart Living Paint, homedepot.com
15. Rytas vaikščioti, Nr. VM58, Ralph Lauren Paint, ralphlauren.com
16. Sausainis, Nr. MSL131, Martha Stewart Living Paint, homedepot.com
17. Mink, Nr. SW6004, Sherwin-Williams, sherwin-williams.com
18. Wampum, Nr. MSL179, Martha Stewart Living Paint, homedepot.com

 

[LEARN: Daugiau apie geriausių superneutralų pasirinkimą jūsų erdvėje]

mld105713_0510_livingroommain_1.jpg

“Look:” minkšta ir įspūdinga svetainė

Kodėl šios spalvos veikia: Žiūrėdamas į mažus persikų ir šokolado kambarius, galbūt nemanysite “kontrasto”. Tačiau akcentuotos “lancaster” mėlynos spalvos staleliai (12) ir “Babouche yellow” (9) aptrauktos apvalios dėkle yra papildomos spalvos, kurios suteikia šiek tiek šiuolaikinės pop muzikos. Mes suvienodavome dvi skirtingas aukščio lenteles, tapydami tos pačios spalvos. Abrikosai dažnai išdėstyti persikų, kad atspalvintų šviesą. Čia mes dažome atspalvių išorę, kad suprojektuotu glostančią spalvą į erdvę.

 

[ŽIŪRĖK: kaip spalva dramatiškai transformavo šią svetainę]

mld104784_0510_paint_swatches1.jpg

Ant lubų: Šis žemiškas įdegis (10) turi alyvuogių toną, kuris gerai veikia geltonais. Pagalvokite apie tai kaip sudėtingą kamufliažą.

Ant sienų: Šis šiltas smėlio spalvos (11), paimtas iš gamtos ir atspalvio persikų, yra vienas iš mėgstamų sienos spalvų Martoje.

Ant žibintų žibintų: Lengvas ir erdvus persikas (15) su rudais atspalviais, jis prideda saldumo be sacharino.

Ant šoninių stalų: Išskyrus gilią, silpną mėlyną (12), tradicinės formos baldai yra šiuolaikiškesni.

Dėkle: Grietinėlė medaus garstyčių su aukso užuominomis, šis geltonasis (9) švelnina tai, ką paliečia

mld105713_0510_valance.jpg

“Look: Vantage Point” su vaizdu 

Kodėl šios spalvos veikia: Iš lango atsiranda trys žalios spalvos atspalviai, parodantys, kaip puikiai pritapoja superneutralai. Dažytos mėlynos eglės (4) pilkos spalvos atspalviai, graži medinė valance turi stiprią išpjovos formą. Mes pabrėžėme savo siluetą su trapia stencieldine sienele šviesiai obuolių žalia (5), taip pat pritaikyta rėmeliui. Išmatūra buvo panaši. Mes dažome kojas gilesniu drožlėliu (2), paliekant pakeltu kraštu originalią pilką spalvą.

mld104784_0510_paint_swatches2.jpg

Ant sienų: Saldus, šiek tiek kietas baltas (6), kuris rodo purus sniegą ar šviežią plaktą grietinėlę.

Ant lango mullions: Akmeninga arba pilka pilka (8), papildanti medienos apdailos elementą ir gylio sluoksnį į kambarį.

Valance: Regal dar žemiškas, šis stiprus, samanotas, pilkšvai mėlynos-žalia (4) yra geras Dragonfly partneris (žr. 2 žemiau).

Į priekabos sieną ir paveikslų rėmą: Vienas iš mūsų mėgstamiausių superneutralų: “Green Granny Smith” žalia spalva (5) labai ryškiai pabrėžiama apdaila.

Išmatų kojos: Taupo dozė išjungia šį brangakmenio toną (2). Naudok jį, kad pamatytumėte baldą, o po to apsivilkite medvilnę.

mld105713_0510_bathroom_0101.jpg

“Look: Bright Notes” vonios kambaryje 

Kodėl šios spalvos veikia: Įprastai naudojama minkšta pilka (3) ir pagyvinta persikų (7). Tai, kas paprastai yra utilitarinė erdvė, tampa šilta ir sveikintina. Šis veidrodžio raižyti medinis rėmas yra netikėtas klestėjimas. Persikų piešinome savo acanthus lapų garbanos, kad išsiskirsime ir derintuos su pilka karoliukais. Dangus mėlynas (1) padengtas medvilniniu rankšluosčių laikikliu, dažnai randančiu blusų rinkose ir šalies senovinių parduotuvių parduotuvėse. Monogramos šiukšlių dėžė, puošta persikų ir mėlyna, patraukia paletę.

 

[ČIA: Kaip paversti puikią sieną]

mld104784_0510_paint_swatches3.jpg

Ant sienų: Kaip jauki, žiemos diena, ši klasikinė pilka (3) turi gana vandeningą kokybę. Tai puikus pamato spalvos bet kokiam kambariui.

Ant veidrodžio ir šiukšliadėžės: Tikrai stipri persikų, tačiau pilka bazė neleidžia jai išgaruoti – tik reikiama dramos dalis.

Ant rankšluosčių dėžutės ir monogramos: Lengvas dangaus mėlynas (1), gražus ant lubų, bet pakankamai tvirtas, kad galėtų laikyti savo vietą bet kur.

mld105713_0510_homeoffice2.jpg

“Look: Cool” ir “Collected Office” 

Kodėl šios spalvos veikia: Tarp lengviausių spalvų, pridedamų prie patalpos, čia yra sluoksniuotos pilkšvai mėlynos žalumynės, kad būtų sukurtas raminantis efektas namų biure. Šiltos pilkos spalvos sienos spalva (14) taip pat buvo naudojama atvirų knygų spintelių šonuose ir interjere, suteikdama jai įtampą. Korpuso priekinėje dalyje (16) žalias mintinis žiedas, padengtas trumpu voleliu, suteikia aiškią apibrėžtį. Tie patys dažai buvo naudojami sandėliavimo krepšeliuose, pastatytuose žemesniuose cubbies. Uždarius paletę, stalas nudažytas rūkus, vos ten yra pilkšvai mėlynos žalia (13). Kadangi šio Ikea gabalo mediena buvo tokia sklandi, kad prasidėtų, mes pasirinkome blizgius dažus, pridėdami spindesį į daugybę tekstų erdvėje.

mld104784_0510_paint_swatches4.jpg

Ant sienų ir knygų spintos interjeras: Kaip ir kakius, kurį norite dėvėti kiekvieną dieną. Jis turi žalsvai atspalvį (14), bet jis vis dar šiltas.

Knygų spintos priekyje: Klasikinė Martos mėta, ši žalia spalva (16) šviečia nuo tepimo spalvų. Idealiai tinka baldams akcentuoti.

Ant stalo: Norite pertraukos nuo tiesios baltos spalvos? Tai puikus atnaujinimas. Žalios spalvos užuominą (13) leidžia dirbti su tamsesniais ir šviesesniais atspalviais. Išryškinti jo sudėtingumą, dažyti kažką didelio – net lubas.

mld105713_0510_diningroom2_0043.jpg

“Look:” pavasario įkvėptas valgomasis 

Kodėl šios spalvos veikia: Levandos (18) šepečiu grindų stalviršių kupolai prideda matmenį į žemišką pilkai žalios spalvos šios valgyklos paletę. Mes pasirinkome semigloss dažus, kad šis lengvas pagrindinis projektas; jis suteikia minkštą blizgesį, kuris išskiria blizgančias stiklines kupolas ir blizgančio palisandros pjedestalo stalą. Nors mūsų stalviršių kupolai yra nauji, taip pat galima įsigyti senovinių dirbinių. Naudokite vieną ar daugiau kaip pagrindinį žingsnį ištisus metus, užpildytus žydinčiais augalais, kurie atitraukia porcelianą arba meno kūrinius, kuriuos turite kambaryje. Tamsi taupė (17), pagaminta paveikslėlio rėmo, gražiai su linijomis dengtų kėdžių, o šviesiai žalios lubos (5) palengvina erdvę.

mld104784_0510_paint_swatches5.jpg

Ant lubų: Šis atspalvis (5) yra vienodai intriguojantis ant lubų arba kaip akcento spalva.

Nuotraukų rėmelyje: Ši turtinga levandos taupė (17) nekonkuruoja su savo kaimynais, pavyzdžiui, meno kūriniais.

Kupolo bazėse: Mėlyna, Viktorijos laikų įkvėpta levanda (18). Daugiau apdailos ar akcento spalvos, ji atgaivina erdvę be garsio.