Bette Midler at the annual Hulaween gala 2016

Fotografija: Shanna Sullivan

Prisimink, kiek tu mylėtum Fokus Pokus kaip vaikas? Ir kiek vaiduokliu Winifredu Sandersoniu visiškai pasidavė arba visiškai jus nuvijo? 

 

Na, laikykis savo chorams … nes ji grįžta.

 

[DO NOT MISS: 18 Daugiau stebuklingų akimirkų nuo Hulaween Gala 2016]

 

Taigi, jūs negalite dalyvauti @ NYRP “Hulaween 2016”, bet jūs vis dar norite padėti @YYRP ir save pasiekti mūsų tikslą? Donate čia: http://bit.ly/2dubU4Z

Bette Midler (@bettemidler) paskelbtas vaizdo įrašas

 

Ypatinga auka? Praėjusią naktį ji atvyko į savo metinę Halloween vakarėlę, labiau žinomą kaip Hulaween Niujorko “Waldorf Astoria” viešbutyje. Šis “Star-studded” renginys, kuris naudingas Niujorko restauravimo projektui (NYRP), vyksta kiekvieną “Halloween” dieną, atsižvelgiant į naują spragą. Ir šiais metais tema? Būtent tai buvo Raganos, burtininkai ir burgliai – ir visi svečiai buvo raginami atvykti į savo stebuklingiausius kostiumus. Svečiai turės pramogauti priimančiosios Kathy Griffin (kuris, žinoma, pasirodė kaip savo Snapchat filtras – “DIY”) ir vertino Marc Jacobs (kuris atvyko į linksmą bikinią). 

 

Bet prieš vakarienę ir lėšų surinkimo malonumą viduje salėje, Bette atvyko į kilimą visiškai vaiduoklios aprangos ir padarė visus mūsų Halloween svajones išsipildo.

 

Jos kostiumoje buvo visos žinomos velniškos detalės, kurias prisimenate: išsiuvinėtos žaliosios apykaklės, ilgos taloninės formos nagai, buck dantys ir jos parašas raudonas šukuosena (kuris taip mįslingas, kad tai turi būti raganavimo gaminys). “Aš norėčiau dėvėti šį aprangą kiekvieną dieną”, – sako ji. “Iš tiesų aš einu nuo ryto iki nakties, dėvindamas”. Ir nepaisant to, kad magiškas šukuosena, ji sako, kad tik pusantros valandos ji virsta Winifred. Dabar mums reikia tik tai, kad ji vėl susivienytų su vienodai blogiu Salemo raganos seserimis!

 

Norite pamatyti dar vieną iš Bette Midler kostiumų, įgytų? Čia ji atskleidžia savo gluosnio medžio Halloween kostiumą Martai: