metalo šiaudai-amazon-0718

Fotografija: “Amazon”

Naršydami “Amazon” namų kategorijoje populiariausius geriausius pardavėjus, metalinių geriamojo šiaudų rinkinys yra neįprastas produktas, kad būtų galima laimėti vietą dešimtuke. Tačiau kai antiplastikaus šiaudų judėjimas pritraukia kelių miestų (Majamio paplūdimys, Malibu, Niujorkas) arba uždrausti šiaudų visiškai arba juos uždrausti restoranuose, žmonės pradeda iš naujo įvertinti savo plastiko šiaudų naudojimą. Kai virusiniai vaizdai ir vaizdo įrašai cirkuliuoja, parodantys jūrų vėžlius su plastikiniais šiaudais, įstrigę jų šnerves ir kitus labai vizualius pavyzdžius, kaip šis paprastas įprotis daro žalą mūsų vandenynams ir laukinei gamtai, žmonės yra pasiryžę nutraukti šį įprotį.

 

Ir kaip rodo “Amazonės” namų pardavėjų sąrašas, judėjimas nereiškia, kad jūs turite visiškai atsisakyti šiaudų – tiesiog pakeiskite nepatogius vienkartinius plastikinius su šiais plaunamais, daugkartiniais metalais (9 JAV doleriais, amazon.com). Šis aštuonių metalinių šiaudų rinkinys – keturi tiesūs ir keturi išlenkti – taip pat yra dviejų šepečių, skirtų šiaudelių valymui tarp naudojimo būdų. Iš plastiko ir be BPA šitos šiaudeliai yra geresnės jums ir aplinkai.

 

[PARDUOTUOTI šiuos: 7 subalansuotos plastmasinės šiaudų apsikeitimo sandoriai]

Su daugiau nei 1000 penkių žvaigždučių apžvalgų “Amazon”, šis rinkinys pasirodė esąs puiki alternatyva vandenyną žalojančioms plastiko šiaudelėms. Recenzentai mums patikino, kad šiaudeliai neturi metalinio poskonio ir padeda išlaikyti šalto vandens iki burnos. Jie taip pat matuoja 10 1/2 colio ilgio, todėl jie yra pakankamai ilgi, kad susimaišytų su dideliu 40-uncijų maišytuvu arba milžinišku skonio iš jūsų mėgstamų sulčių baro. Vieni kritikų recenzentai yra tai, kad šiaudų skersmuo šiek tiek siauresnis nei tikėtasi, tačiau tai yra kažkas, kad dauguma pirkėjų sutinka, kad jie gali susidoroti su.

 

Jei galvojate apie vandenilio druskingų plastikinių šiaudų išmetimą ekologiškos metalinės veislės naudai, šis geriausiai parduodamas, aukščiausios klasės įrenginys, atrodo, yra tikrasis laimėtojas.

 

Šis pranešimas iš pradžių pasirodė Katie Holdefehr “Real Simple”.