dress-0145-md109875.jpg

Fotografija: Kate Mathis

Norite sužinoti paslaptis, kad puikiai tinka drabužius? Lengvas – tai jūsų matavimai! Tai nustatys jūsų modelio dydį siuvant, siuvant ir puošiant savo drabužius. 

 

Prieš ką nors matau

 

Nuspręskite: liemenėlė ar liemenėlė? Jūsų krūtinės lygis ir apskritimo matavimas pasikeis be liemenėlių, todėl, jei jūs planuojate dėvėti liemenėlę su gatavu drabužiu, įsitikinkite, kad jį valote per matavimo procesą. Priešingu atveju įsitikinkite, kad esate dėvimi ant formos tinkančių drabužių (pvz., Rankšluosčių ir tvarsčių) bei tipiškų kasdienių apatinių drabužių.

 

Gauk pagalbos. Sulaikykite priešais veidrodį ir turite kažką budėjimo režimu, kad galėtumėte padėti (ypač tiems, kurie nugaros matuoja.)

 

Naudokite teisingą juostą. Konkrečiau, naudokite lanksčią matavimo juostą (o ne audinį, nes laikui bėgant ji tęsiasi).

 

Patikrinkite savo laikyseną. Sustokite tiesiai į laisvą padėtį kartu su savo kojomis. Matuojant, įkvėpkite įprastai ir įsitikinkite, kad juosta patogiai pritvirtinta prie kūno. (Neišskirkite to, kad pilvukė – tu tiesiog pateksi į tvirtą drabužį!)

 

Pavogti šį triuką

Kai aš išmatuoju save, aš užtraukiu 1/8 “pločio elastingą medžiagą į trumpą spandesčių suknelę, kurią aš paslysiu. Aš pažymiu centro priekį ir centrą atgal, tada susieja elastinę aplink savo natūralią juosmenį (apie pilvo mygtuko lygį), klubą (plačiausią dalį) ir krūtinę (visą dalį). Tai leidžia dvigubai matuoti į tą pačią vietą, taigi, kai nustatote savo priekinę juosmens ilgį, žinote tikslų matavimą. Aš taip pat galiu nustatyti savo priekinę ir užpakalinę juosmens ilgį bei mano šoninio siūlės ilgį!

 

Išmėginkite mūsų matuoklius, atlikdami šią suknelę

measureyourself-guidelines-0816.jpg (skyword:316338)

Sekite šį kūno matavimo diagrama

 

Pasirengę pradėti? Šie šeši matavimai yra pagrindiniai atskaitos taškai, kuriuos dažniausiai atlieka siuvimo įmonės dydžio lentelės – atsisiųskite kopiją čia, kad gautumėte nuorodą.

 

1. Kaklas ir krūtis

 

Norėdami išmatuoti savo kaklą, traukite juostą aplink vidurį, eikite iš nugaros į priekį. Jis turėtų sėdėti prie kaklo pagrindo virš apykaklės kaulo.

 

Norėdami išmatuoti savo krūtinę, patraukite juostą aplink savo nugarą ir aplink. Ištraukite jį apatiniame (arba pilniausiai) tavo krūtinės taške. Jis turėtų būti išlygintas lygiagrečiai grindims, todėl tiesiai ir horizontaliai išilgai tiesiai į priekį ir atgal. Jei turite ką nors padėti, užfiksuokite matavimą priekyje, ranką nusileisdami į savo puses.

 

2. Liemuo ir klubai

 

Jei norite išmatuoti savo juosmenį, nereikia matuoti, kur yra jūsų kelnaitės – tai ne jūsų natūrali juosmens! Jūsų liemuo yra mažiausia liemens dalis ir dešinėn po krūtinės ląstine šalia jūsų pilvo mygtuko. Įsitikinkite, kad juosta yra net priekyje ir gale ir lygiagrečiai grindims.

 

Jei norite išmatuoti klubus, nepamirškite, kad tai nėra vieta, kurioje yra klubo kaulo viršutinė dalis, tai yra maždaug didžioji dalis klubo srities.

 

3. Priekinės juosmens ilgis

 

Pradėkite matavimus iš kaklo šoninės dalies, viršutinėje pečių linijoje ir nuleiskite ties savo liemens lygiu, einančiu per savo krūtinės tašką. Pabandykite laikyti juostelę kaip galima tiesesnę. Norėdami išmatuoti krūtinės gylį, naudokite tą patį pradinį tašką ant peties, kaip ir jūsų priekinė juosmens ilgis, matuojant iki viršaus krūtinės taško.

 

4. Galinė juosmens ilgis

 

Tai vienas iš tikrųjų dviejų žmonių darbas, todėl paskambinkite draugui ir juos išminkite iš kaklo, kaklo ir liemens. Norėdami nugaros pločio matuoti, išmatuokite horizontaliai tarp rankos tvirtinimo taškų (pora).

 

5. Pečių

 

Tai yra jūsų pečių siūlės ilgis. Matuokite iš kaklo pagrindo tiesiai į pečių vidurį (iš paukščio skrydžio) ir palei peties galą. Jei turite sunkumų nustatydami peties galą, suraskite drabužius savo spintoje, kad gerai tinka ir turi apykaklę ir rankovę. Tada išmatuoti drabužio peties ilgį.

 

Norėdami matuoti pagal ranką, apvyniokite savo matavimo juostelę aplink visą rankos dalį virš alkūnės.

 

6. Rankenos ilgis

 

Turėkite ranką tik šiek tiek sulenktą ir matuokite nuo peties galo virš alkūnės iki riešo linijos. Jums taip pat reikės šio matavimo draugo.

 

Vienas paskutinis triukas

Kitas puikus būdas panaudoti savo asmeninius kūno matmenis – parengti savo slenksčių rinkinį! Slopers yra baziniai siuvimo modeliai, naudojami tinkamam nustatymui, o vėliau modifikuoti, kad sukurtumėte stilizuotus siuvimo modelius, kurie puikiai tinka jūsų kūnui. Aš mokau apie internetinį kursą Slopers 101, kur parodysiu, kaip išmėginti šiuos kūno matavimus ir parengti savo kūno, rankovių ir sijono modelį nuo nulio. Kaip specialus pasiūlymas Martha Stewart skaitytojams, jūs galite gauti 50% nuolaida registracijai naudojant kodą MSPROMO50, užsiregistruokite čia, kad prisijungtumėte prie manęs!

 

Dabar pabandykite vieną iš mūsų stilingų siuvimo projektų