may-rosebud-perfume-co-200-d111751.jpg

1892 m. Vaistininkas G. F. Smithas iš Woodsboro, Maryland, nusprendė suformuluoti universalųjį tepalą, kuris būtų sušvelnintas nedideliam odos sudirginimui (minkština nudegimus, vystyklų išbėrimą, egzemą ir sutrūkusias lūpas). Jau daugiau nei šimtą metų jo balzamas, Rosebud Salve, tai padarė. “Tačiau tik makiažo menininkai pradėjo naudoti taukus, kad įgijome tam tikrą kulto būseną”, – sako Linda Smith Pruitt-Michielli, “Rosebud” viceprezidentas ir steigėjo priespauda. Balzamas su subtiliu rožių kvapu ir atspalviu dabar yra puoselėjamas daugybei kosmetikos priemonių, įskaitant lūpų blizgesį ir odelių dantį. Nepaisant savo populiarumo, šeimos verslas reikalauja laikytis savo šaknų: steigėjo 90 metų senumo anūkas vis dar spausdina mažus užsakymus 1924 m. Rašomąja mašinėle.

Kodėl mes jį myliu

“Rosebud Salve” – ​​tai daugialypis balzamas, kurio sudėtyje yra medvilnės aliejaus ir septynių “verslo paslapčių” eterinių aliejų. Įmonė taip pat pristatė kitas veisles, įskaitant mentolio eukaliptą, braškę ir kalvotą rožę, visus supakuotus į senovines drobes ir vamzdelius.

 

Smito lūpų balzamas, “Minted Rose” ir “Rose & Mandarin”, kiekvienas 7 USD; ir “Smith’s Rosebud Salve” Prancūzijos skarda, 6 $, rosebudperfume.com.