tėvo diena-brunch-mld108520.jpg

Žalioji iš tiesų gali atnešti namuose gyvenimą. Tiesiog paimkite šį valgomojo kambarį: siena nudažyta dramatiška miško žalia spalva. Stalas yra su lapų spausdinimo indų kartu su masyvo stiklo dekanteriai ir tumbleriai, kai kurie iš jų yra paliktas tuščias, o kiti, kad vitrina minimalus susitarimas iš baltojo gvazdikų, lapinių kirkšnių, chrizantemų ir tulpių. Visa nuotaika gyvybinga ir pilna gyvenimo.

a100194_0903_allgreenfar.jpg

Fotografija: Billas Battenas

Yra tiek daug žalias atspalvių, kurias galite tikrai smagiai su juo. Apsvarstykite šį įrašo salę: šioje erdvėje galima rasti platų atspalvių spektrą. Trys skirtingi tonai matinių dažų pabrėžia tik sienų dailylentes. Daugiau galima rasti dekoratyvinėse elementuose: kabyklos lempa, surinkti stiklo dirbiniai, veidrodis ir perpildytas kambarinis augalas. Bet kadangi visa tai ta pati spalva, ji jaučiasi sveika. Pasukite į tokį namą, o jūs nedelsdami atsipalaiduosite.

mld105714_0510_inspayeshav2_042.jpg

“Green” buvo įrodyta, kad jis padeda koncentracijai ir skatina kūrybiškumą, todėl puikiai tinka namų biuro, studijų ar amatų patalpų dekoravimui, kaip Martha padarė savo Bedfordo namuose, pastatytame mansardoje. Ši darbo vieta ne tik naudoja žalią spalvą, bet ir skleidžia dvi žaliąsias geltonas spalvas (šiltuos kilimo aukso spalvos tonus, ryškius darbalaukio reikmenų, įskaitant indus ir lemputes, ryškius citrininius tonus) ir mėlyna spalva ( abstrakcijoje sienų menas). Kartu šios trys spalvos dirba suderinamumu, o išvaizda yra tokia lengva ir rami.

msl_0203_deeper10.jpg

Nebijokite būti dramatiška. Žalios poros puikiai tinka turtingiems žemės tonams. Šioje svečių vonioje opalinių indų kolekcija yra liuminescencinė prieš juodai dažytą medieną. Ir tai yra gana tvirtinimas.

a100194_0903_platesdk.jpg

Taip pat apsvarstykite šį tradicinį valgomąjį. Plokštelėse ir sėdynių pagalvėse randamas žvynelinis žalias sustiprinamas baldų ir akcentų tamsoje. Švelniai paprikos dubenėlė, subtiliai pakeičiant atspalvį, gali išlaikyti kambarį nuo jausmo per daug.

augalų kronšteinai-geltona-0911mld107506.jpg

Jūsų žalias nykštis gali išaugti ekologiškesniame namuose. Išjunk savo sodą iš išorės, įtraukdama spalvingą žydėjimą ir lapuočius sezono augalus. Mes sukūrėme šį teiginio sieną, pasodindami lapinius paparčio baltus vazonus ir padėdami juos ant ryškių geltonų skliaustų.

mla103671_0608_vases03.jpg

Tokia pat patalpų sodo idėja mažesniu mastu: langų stalą puošia daugybė senovinių medinių puodelių, kuriuose yra sausmedžių žiedai. Tai yra tai, ką mes norėtume pavadinti be galo nepriekaištingu pristatymu.

žalia-crudite-vegetable-with-dip-462-d111686.jpg

Fotografija: Aaronas Dyer

Ir, žinoma, geriausia vieta pamatyti žalią yra jūsų plokštelėje. Švelniai blanšuotų šparagų, žiedinių kopūstų, žirnių žirnelių ir salierų patiekalas siūlo nuostabų žalią gradientą. Tiesiog nepamirškite žalios deivės panardinimo.

Idėja yra išlaikyti savo paletę švelniai, energingai žalia. Įtraukti spalvą į netikėtas detales. Pagalvokite: klestintį terariumo stalą, jazpavarinių papuošalų, sodrus tapetą, net popierines gėles ar porą pagaminamų pagalvių. Žalias namas yra tarsi gaivus oras.