arbatos vakarėlis-grupė-mbd108014.jpg

Fotografija: John Kernick

TAISYKLĖS

Kinija, Indija, Japonija, Amerika, Anglija … kai kalbama apie arbatą, kiekviena vieta, atrodo, turi savo tradicijas, papročius ir pageidaujamą stilių. Kai kuriose pasaulio dalyse geriamoji arbata yra iškilminga proga; kitur tai ceremoninis renginys. O dar kitiems, tai yra neabejotina visuotinė pramoga. Taigi, kai kalbama apie “savo” arbatos partijos “taisykles”, taip pat galite kurti savo kelią. Mūsų pasiūlymai gali labiausiai suderinti su anglų stiliumi, tačiau mes vis tiek rekomenduojame jums skambinti keliais iš nuotraukų.

arbatos vakarėlis-veislės-mbd108014.jpg

Fotografija: John Kernick

1922 m. Knygoje “Etiketas visuomenėje, versle, politikoje ir namuose”, garsusis etiketo ekspertas Emilis Postas rašo, kad yra keletas “privalomo aptarnavimo” elementų, kai kalbama apie arbatos laiką ir vieną iš jų yra klasikinis arbatos sumuštinis. Mes sutinku Ji taip pat primena mums, kad “šeimininkė, kuri, nenustatydama atskirų stalų, tikisi, kad jos svečias, lyginant su peiliu, šakute, džemu, grietine, pyragu, plokšteliu, puodeliu ir lėkšteliu, visi ant kelio, turėtų pasirinkti savo draugus cirke, o ne visuomenė “. Paprasčiau tariant, nėra jokių derybų dėl stalo nustatymo. Net jei jūs einate į daugiau atsitiktinį, atsegusį jausmą, kiekviena tecapup turi turėti lėkštelę, ir kiekvienam svečiui turėtų būti atskiri sviestiniai peiliai, jei yra dėmių ir plitimų. 

 

Išskyrus tai, mes manome, kad turėtumėte eiti į priekį ir padaryti savo dalyką. Taisyklės yra sugedusios, ypač nesudėtingos arbatos partijos atveju.

bellocqs-tea-party-2-mld108270.jpg

Scena

Tai yra jūsų laikas būti originalu, nuraminti pasirinkimus ir mąstyti kelią už dėžutės. Viena vertus, “Teacups” gali padaryti daugiau nei tiesiog laikyti arbatą; jie taip pat gali būti naudojami papuošti jūsų stalą. Padarykite “arbatos partijos krepšelius”, puodelius užpilkite arbatos maišeliais, petits keturgaliais, mažais saldainiais ir kitais įdomiais puošmenimis. Ar turite juos laikyti augalus (“medžio puodelius”?), Žiūrėk antrą gyvenimą kaip žvakę, ir elgtis kaip gaibūs malonumai.

arbatos puodelis-viskas-kviečiai-mbd108014.jpg

Fotografija: John Kernick

Meniu

Kažkas skoningas: Jūsų arbatą papildantis maisto produktas neturi būti pernešamas. Nepamirškite pasirinkti kito kepto produkto su panašiąja tekstūra ar trapia apeliacija, pvz., Biskotinių užkandžių ar arbatos slapukų. Bet jūs taip pat galite pereiti per mūsų skonio receptus, kad pamatytumėte, ar kažkas yra jūsų žvilgsnis. (Spoileris įspėja: kažkas bus.)

Gaukite mūsų greito Avietės skonių receptą

Gaukite mūsų kremo skonius su skiltelėmis receptą

Gaukite receptą “Mėlynės raugintos skonio”

Gaukite mūsų “Cheddar-Chive Scones Recipe”

 

Kažkas pikantiškas: Prisiminti, kas turi turėti arbatos sumuštinius? Nesvarbu, ar jūsų pasirinkimas yra kietas kruopas kiaušinis, rūkyta lašiša, prosciutto ar visų trijų pasirinkimas, jūsų šalis privalo pakabinti aukštą užrašą su šiomis grožomis vilkti. Nors jūs esate, būtinai patikrinkite šiuos botanikos kanapes su lašišos-ikrų “žiedais” ir šiais šviežiais ricotta-vyšnios-citrinos kortinos.

Gaukite mūsų mėgstamų sumuštinių receptų receptas

bellocq-tea-snacks-mld108270.jpg

Kažkas netikėtai: Patiekite kažką nuostabaus, kad galėtumėte toliau atsikratyti tradicinės arbatos vakarėlio, pavyzdžiui, rūkytos žuvies patiekalo. Suporuotas su kadagių druska, rūgštynės raudono svogūnų sviestu ir atrankos juodos ir rudos duonos, šis patiekalas yra “Instagram” vertas šedevras, kuris truputį stengiasi mesti kartu.

Gaukite mūsų rūkytą žuvį su varškės druska ir Sorrell-Raudonųjų svogūnų sviesto receptu 

  

Kažkas saldaus: Iš dekadentinių apkeptų abrikosų su prinokusiu triskremeriu sūriu ir švelniu šokolado padažu de crème su mahlebu, svajingais jazminų sumuštiniais su greipfrutų varške ir žvakes lašintu ledainu avižinių pyragų, mes turime jums padengti “over-the “desertų” departamentas.

Žr daugiau mūsų mėgstamų arbatos vakarėlių desertų idėjų

tea-party-modern-chai-pot-mbd108014.jpg

Fotografija: John Kernick

Arbata

Išryškinkite savo jausmus (ir nustebinkite savo svečius), sukurdami savo pačių arbatos mišinius. Liekna arbata kartu su keletą paprastų namų ūkio ingredientų ir supermarketų prieskonių gali būti tikrasis “pasidaryk pats” – ir niekas įtartų, kad tai iš tikrųjų yra šmaikšti. Pasirinkite vieną iš mūsų mėgstamų arbatos “remiksų” žemiau:

 

Gaukite mūsų “Modern Chai No. 1 Mix Recipe”

Gaukite “Vanilla Rooibos Mix” receptą

Gaukite mūsų pankolio Mint Green Mix receptą

 

Pirmas kartas arbata? Pagalvokite, kad jūsų gaminimo būdas neviršija paro? Pažiūrėkite į mūsų patogią arbatos kompaniją ir žiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte Martha mėgstamas naudingas arbatos rūšis.