Amy Guittard and Thomas Joseph

Sužinokite, kas vyksta 42 degiklių pasaulyje, be mūsų testų virtuvės, su mūsų savaitine serija.

 

Mūsų maisto redaktoriai daugelį metų dirbo su šokoladu – mūsų svetainėje yra daugiau kaip 1500 šokolado receptų! “- ir mūsų ekspertas” Kitchen Conundrums “Thomas Joseph tyrė mokslą už visko, nuo šokolado” ganache “iki tobulo brownie. Tačiau vis dar yra daug daugiau sužinoti apie šokoladą; tai taip pat niuansingas kaip vynas ir kava, jei ne daugiau. Įveskite Amy Guittard, penktos kartos šokolado gamintoja San Francisco “Guittard” (ir pirmoji moterimi šeimoje, kad prisijungtumėte prie verslo!), Kurie neseniai apsistojo virtuvės virtuve, kad priimtų degustacijas.

Guittard bittersweet chocolate

Amy ėjo 42 degiklių komandą pasirinkdami “Guittard” šokoladą, padalintą į poras, kad būtų lengviau palyginti ir kontrastuoti. Ji pradėjo nuo pieno veislių, kad sušiltų skonio pomidorus, tada perkelkdavo į lengvas valgyti tamsaus šokolado mišinius ir vienos kilmės “šokoladą”. “Amy” paragino visus “pirmiausia pažvelgti į spalvą, tada spėlioti ir kaip šokoladas liejasi liežuvyje, o tai reiškia tinkamą grūdinimą. “

Guittard chocolate

Fotografija: Shira Bocar

Maisto redaktoriams taip pat pasisekė būti kai kuriais iš pirmųjų žmonių, kurie girdės “Guittard” riboto leidimo “Eureka Works” 62 proc. Šokoladą. Sukurta 150 metų jubiliejaus šventėje, ji pagaminta iš pupelių, gautų iš tų pačių vietovių, kurias galėjo įsteigti Etienne Guittard: Brazilija, Ekvadoras, Indonezija ir Havajai. “Skonis yra grįžimas į tai, ką mūsų šokoladas skonį skamba, o baras meilės pavadintas po mūsų pirmosios gamyklos”, – sako Amy. Restoranai visoje šalyje, įskaitant “Gramercy Tavern” Niujorke, “Zuni Café” San Franciske ir “Spago” Los Andžele bus naudojama “Eureka Works”, skirta sukurti specialius desertus, o pati juostelė bus prieinama “Guittard” svetainėje, o penkios proc. pajamų eina į “Kakavos išsaugojimo iniciatyvą”.

Laurinas tasting Guittard chocolate

Tarp šokolado užkandžių ir vandens gurkšnių, kad išvalytų gomurį, 42 degiklių komanda su klausimais atsakė Amy. Tomas papasakojo apie tinkamą šokolado saugojimo temperatūrą, kurią Amy nustato nuo 60 iki 70 laipsnių – tai yra laiminga vieta. Įsitikinkite, kad šokoladas yra sandariai uždarytoje talpykloje, kad jo nebūtų absorbuojami jokie aromatai. Jei šokoladas tinkamai saugomas, tai labai seniai. “

 

Gregas paklausė, ar yra oficialus skirtumas tarp bittersweet ir pusiau lieso šokolado. Pasirodo, nėra pramonės standarto, o tai priklauso nuo prekės ženklo, todėl namie virėjai keblūs (laimei, mūsų testų virtuvė nurodo visų receptų, kurių sudėtyje yra šokolado, procentus). Galiausiai, Lauryn paklausė svarbiausio visų klausimų, sužinojęs, kad kiekvienas “Guittard” produktas išbandomas 72 kartus prieš išvykdami iš gamyklos: “Koks jūsų degustinių skydų klausymo procesas?”

Žiūrėk, kad “Thomas” įžvelgia šokolado procentus ir paaiškina, kokią naudą turėtumėte naudoti, kai:
Susipažink su tuo, kas įvyko praėjusios savaitės 42 degiklių pasaulyje.