bedroomcolor-6-0115.jpg (skyword:220601)

Ava Pessina Ava Pessina foto nuotrauka

Aš gyvenu spalvos! Aš myliu jaustis kaip Juozapas jo technicolor Dreamcoat, arba Alice savo stebuklų kraštovaizdyje vaivorykštės ir privatumas. Objektai ir vietos, kurie yra blizgiai soti, verčia mane jaustis jausminga ir nerūpestinga.

Tačiau kartais drąsios spalvos gali būti pernelyg didelės ir neproduktyvios, ypač prieglobsčio vietose, pavyzdžiui, miegamajame ar darbo vietoje, kur svarbiausia yra ramybė ir produktyvumas. Taigi, už spalvą apsėstas (kaip aš), ką ten daryti? Baimė, išdrįsti pasakyti, nuobodu dizainas debesys mano protas, ir aš pradėjau sapnuoti nešvariomis lako apdailos sienomis (pvz., mano bute) arba spalvingais ikato pagalvėmis, kad užgesintų mano apetitą.

Nebijok daugiau! Aš pateikėiu penkis būdus, kaip pridėti pizzazz į neutralią miego spalvų schemą.

bedroomcolor-1-0115.jpg (skyword:220603)

Photo courtesy of Mark Ashbee Photography

Naudokite natūralias medžiagas

Aš kartais pamiršau didžiulį natūralių medžiagų dizaino poveikį. Kai įtraukiate aplinkos aspektus į erdvę, kuria iš esmės atsiveriate lauke, ir aš pažadėjau, tai gali sukelti teigiamą ir ilgalaikį poveikį. Man patinka naudoti regeneruotą medieną kaip išmatą, lempos pagrindus ar netgi galvos apdangalus; akacijos akmuo kaip knygos ar stalviršiai; ir augalai kaip tapetai. Aš ypač atkreipiu dėmesį į natūralias medžiagas, kai pabrėžia namų struktūros detales, kaip parodyta šiame paveiksle. Senos medinės sijos papildo tam tikrą kaimišką nuojauta, kuris, žinoma, niekada negalėtų būti ženklinamas kaip nuobodu.

bedroomcolor-2-0115.jpg (skyword:220604)

Photo courtesy of Rikki Snyder

Nebūk bijok tamsos

Tamsūs miegamieji gali būti bauginanti, tačiau kai jie gerai įvykdomi, vizualinis efektas yra sensacingas. Parodytas kambarys yra puikus pavyzdys, kai moteriškas vyriškas vyras. Juodos sienos ir ryškios baltos gretimos sienos sukuria nuostabų derinį, suporuotas su medinėmis lubomis ir grindimis. Pridėjus per daug spalvų į tokią erdvę, jis atsipalaidins savo grožį. Ekologiškos spalvos prisilietimu ir rezultatas yra tiesiog puikus. Norėdami gauti šį išvaizdą, naudokite “Black Magic by PPG”, esantį “homedepot.com”

bedroomcolor-3-0115.jpg (skyword:220605)

Photo courtesy of Muse Interiors

Pridėti į tekstūrą

Nebuvo galima nešioti neutralaus miegamojo, kuris sujungia didelio masto modelį ir daug tekstūros nuobodutoli nuo to! Man patinka, kaip šis konkretus kambarys įveda raštuotas užuolaidas, akcentinius pagalvę ir elegantišką šviesiai mėlyną, kad kosmosas atrodytų gyvas, o ne sterilus ir šaltas. Jei norėtumėte pridėti modelio į savo erdvę, nors ir gana astronomiškai, siūlau naudoti šviesią spalvą, tokią kaip bliuzo, žalios spalvos ir rudos spalvos ekologine ar geometrine figūra. Užuolaidos puikiai tinka šablonams – tiesiog pasirinkite audinį su gana dideliu dizainu, nes maži motyvai dažniausiai atrodo užsiėmę ir chaotiški. Aš myliu, kaip šis miegamasis su smėlinėmis gvazdikų tapetais ateina į gyvenimą su prispaustomis spalvotomis spalvomis ir tekstu.

bedroomcolor-4-0115.jpg (skyword:220606)

Photo courtesy of Dart Studio

Naudokite mėlyną kaip neutralią

Man, mėlyna visada bus neutrali spalva – tai beveik tuščia drobė! Pagalvokite apie tai: jūsų mėgstamiausia mėlynų džinsų pora atrodo itin gerai, kai tik kiekviena jūsų turima virzena. Taigi, kai kyla abejonių, pasirinkite mėlyną. Man ypač patinka šis tamsus papūgos mėlynas – tai yra neutralus, pastebimas ir netikėtas. Aš taip pat vertinu, kaip akcentai ant lovos (pagalvės ir antklodė) “visiškai neprilygsta”, bet vietoj to teikia vizualų susidomėjimą. Tai įrodo, kad mėlynas yra tikrai neutralus, bet niekada nuobodu spalva!

bedroomcolor-5-0115.jpeg (skyword:220607)

Photo Courtesy dvylikos kėdžių ir Keller + Keller Photography

Naudokite “Exposed Pliers” savo pranašumui

Jei jums pasisekė gyventi erdvėje su akivaizdžiais plytų sienomis, turėtumėte suskaičiuoti laimingas žvaigždes! Aplinkos plytų sienos man yra vienas iš gražiausių architektūrinių elementų, o jų formavimas ir išdėstymas tikrai gali pasakyti tavo namų istoriją! Tačiau natūralios terakotos spalvos kartais gali būti pernelyg griežtos, ypač jei ieškote moteriško ir lengvo stiliaus savo miegamajame. Užuot padengti savo lobį gipso kartonu (tai būtų nuodėmė!), Siūlau plyteles tapyti baltos spalvos. Tekstilinės sienos yra tokios įspūdingos; jums patinka tai, kaip atrodo!