organizuotas phone apps colorful

Fotografija: Pagrindinis redagavimas

Nenuostabu, kad mes turime romaną “ROYGBIV”, bet mes prisiėmėme apsisprendimą į kitą lygį, kai organizavome ir spalvome kodavę mūsų telefono programas! Mes sėdi ten tyliai, perkeldami kiekvieną programą į vaivorykštės tvarką, ir neieškodavome iš telefono, kol jis nebuvo tobulas. Mūsų pagrindinis ekranas niekada nebuvo toks patenkintas … mes priklausomės. Ir mes žinojome, kad visi kiti taip pat bus.

 

[ŽIŪRĖJĖ: Encyclopedia of Rainbows We Can not Get Enough]

 

Kodėl vaivorykštės? Nes tai simbolizuoja mūsų organizuojamą filosofiją, susidedančią iš funkcinių sistemų stiliaus. Jūs instinktyviai žino, kur rasti savo mėlyną džemperį, žalią knygą ir dabar savo geltonąsias programas. Tarp spalvų ir logotipo programinės įrangos piktogramos yra suplanuotos taip, kad jas būtų galima prisiminti, o jei jūs apklausėte save, tikriausiai galėsite nurodyti bendrą kiekvienos spalvos spalvą. Kai kurie žmonės patogiau organizuoja savo telefoną pagal kategorijas arba pagal abėcėlę, todėl jūs turite laikytis bet kokios sistemos, kuri geriausiai veikia. Mums visada yra vaivorykštės.

 

[TRY: Šis spalvų kodavimo kalendoriaus metodas, siekiant sumažinti streso lygius]

 

Po to, kai mes paskelbėme savo paveikslėlį “@thehomeedit”, mes iš karto gavome ekrano kopijų srautą iš mūsų pasekėjų, parodydami, kad jie pakilo į ROYGBIV traukinį! Štai kaip galite sukurti savo:

1. Pradėkite nuo paprasto foninio kad ekranas atsirastų spalvų derinimas. Naudokite jau išsaugotą vaizdą arba ieškokite fono, kuriame ieškoma tokių dalykų kaip “White Marble”, “White Piles”, “Blue Ocean”, “Green Trees” ir tt, kol tai nėra užimtas vaizdas, jis turėtų gerai veikti.!

2. Sujungti tas pačias spalvas turinčias programas ir tonus kurti spalvotus kodus. Jei programoje yra daugiau nei viena spalva, sukurkite ją tik dominančią spalvą ir atitinkamai rūšiuojate. Kai jis bus suporuotas su kitomis programomis toje pačioje spalvų paletėje, jūs nepastebėsite variantų. Programoms, kuriose dizainas turi keletą spalvų, sukurkite vaivorykštės aplanką!

3. Pavadinkite kiekvieną naują aplanką su savo mėgstama emocija toje pačioje spalvų schemoje kaip ir programos. Tai yra ta dalis, kur žmonės iš tiesų kūrybingi. Rausioje aplanke galite pasirinkti lanką, bikini ar širdį; už ryklių aplanką galite pasirinkti suknelę, laisvės statulą ar žuvį. Raudoną aplanką galima pavadinti tulpine, mėlynu aplanku su vandenynų banga ir žaliu kaktusu. Vaivorykštės aplankui yra netgi galimybės, pvz., Dryžuotojo lieso pieno. Tai visiškai priklauso nuo jūsų – tiesiog linksminkitės.

4. Kiekviename aplanke dažniausiai naudojamas programas įdedate pačiame viršuje lengvam prieinamumui. Taip pat rekomenduojame kiekvieną aplanką laikyti ne daugiau kaip 9 programas, kad viskas būtų matoma iš pagrindinio ekrano. Pavyzdžiui, jei radote daugybę mėlynų programų, rūšiškite jas šviesiai mėlynos ir tamsiai mėlynos spalvos aplankus, kad išlaikytumėte vieną matomumo sluoksnį..

Kai visos programos yra suderinamos spalvų aplankuose ir vienu ekranu, o ne išdėstomos keliuose, jūs niekada nepastebėsite savo telefono, kad vėl ieškotumėte “Google” žemėlapių ar “Postmates”.

Mes norėtume sužinoti, ar teikiate ROYGIIV gydymą savo programoms. Žymėkite vaizdus, ​​naudodami “Instagram” skirtą raktą #ImSoMartha, ir mes galime jums parodyti!