ananasas-d105199.jpg

Fotografija: Johnny Miller

Ananasai neišgando, kai pasiimti, todėl ieškokite vaisių, kurie yra sunkūs dėl savo dydžio, kvepiančios ir aukso spalvos. Šiek tiek žalias yra gerai, bet perduokite bet kokius vaisius, kurie yra juodi arba minkšti dėmėse. 

 

1. Nupjaukite arba pasukite lapus – jei reikia, panaudokite kaip garnyras arba išmeskite. Naudokite dantytąjį peilį, kuris greitai atlieka tvirtą ananasų išorinę odą ir saldų, vidinį minkštimą. Apkarpyti maždaug 1/2 colių įjungta abu galus iš ananasų, kad jis būtų plokščias, tada pasodinkite vaisius ant vieno galo. 

2. Pasibaigus vaisiaus kontūrai, supjaustykite odą, stengdamiesi kuo arčiau odos. Saldiausia vaisiaus dalis yra arčiausiai odos – kai kurios ananasų “akys” gali likti, tačiau jos lengvai pašalinamos naudojant meliono balerį arba aštrų pjovimo peilį, dirbantis apskritu judesiu. 

 

med102699_0307_gngryogurt.jpg

Ananasų ietis arba gabaliukai: ananasą išilgai per pusę per šerdį, o vėliau perpus išilgai. Supjaustykite pluoštinę centro šerdį, tada nuleiskite ananasų plokščią dalį ir supjaustykite pagal norimus norimus daiktus ar pleištus. 

 

 

Apvalkalai: ananasą uždėkite ant šono po apipjaustymo abiejuose galuose ir nupjautos iš odos. Ananasą supjaustykite skersai į ratus. Norėdami pašalinti šerdį, naudokite sausainių pjaustytuvą, kad išstumtumėte centrą. 

Dabar gaukite mūsų ananasų receptus!

Žiūrėkite mūsų “Kitchen Conundrums” ekspertą Thomas Josephį greitai ir lengvai iškirpkite ananasą: