avokadas hummus

Fotografija: Johnny Miller

Nereikia užsisakyti žaidimo naktį, šiame meniu sveikai pietūs ant stalo greitai, užtikrinant, kad šeima būtų gerai maitinama prieš pradedant žaidimus. Pradėkite nuo panardinimo, kuriame sujungiami visi mėgstamiausi žmonės: guacamole ir hummus. Tada pagrindiniam kurui užpilkite baltymų, užpildytą vaikišku tatuokliu, ir tik 30 minučių. Iš šono, tarnauti “XXXrice”, užpildytai žaliąja gija ir skoniu. Siekiant užtikrinti, kad žaidimai prasidėtų gerokai prieš miegą, paruoškite žaidimų draugišką desertą anksčiau laiko ir užkandykite jį, kol žaisite.

Pradėk nuo: Avokadas Hummusas

Mylėk tiek guakamolį, tiek hummą? Išbandykite šį kvapnų mash-up iš dviejų su šviežių išpjaustytų veggie lazdos ir tortilla lustai (įsitikinkite, kad rezervuos 4 puodeliai lustai už troškinti viršuje).

 

“PRO TIP”: “Levtover Avocado Hummus” yra puikus sumuštiniams.

 

Gaukite “Avocado Hummus” receptą

taco-cassarole-0497-d112420.jpg

Fotografija: Mike Krautter

PAGRINDINIS: TACO CASSEROLE

Radau geresnį būdą valgyti žaidimo naktį “tacos”. Pagreitinkite “taco” surinkimo liniją, pagamindami mūsų vieną keptuvę “taco” užkepėlį – tiesiog suminkštinkite ir naudokite, nereikia net šildyti tortilijų.

 

Gauk “Taco Casserole Recipe”

cilindro lime rice

SIDE: CILANTRO LIME RICE

Jei turite minios, pavyzdžiui, “taco” užkandis, patinkate tokią pusę, kuri nekonkurencinga ar neprarasti šalia jos. Ryžiai, dženzizuoti su cilindro ir kalkėmis, yra tik patiekalas.

 

PRO PATARIMAS: daržovių paprikos į ryžius yra paprastas būdas, kaip jūsų vaikai gali valgyti. Prieš garinant ryžius, sumaišykite rausvąją morką arba šaldytą atšildytą žalumyną vietoj cilindro..

 

Gaukite Cilantro laimų ryžių receptą

saldainis-lazdynas-šuniukas-čiau-102835193.jpg

Fotografija: CHELSEA CAVANAUGH

DESSERT: HAZELNUT PUPPY CHOW

Leiskite žaidimams pradėti, nes šis žaidžiamas desertas yra pasiruošęs eiti. Jūs negalite sugalvoti klasikinio puodelio užkandžių, pvz., Šuniuko šoko, o virėjui palaima, tai gali būti padaryta iki savaitės iš anksto. Pagal mūsų versiją traškūs grūdai yra padengti šokolado lazdyno riešutų išspaudomis ir išmesti miltelių cukraus ir kakavos danga. Tai yra priklausomybė – jūsų vaikai kitą dieną paprašys, kad jų pusryčių dėžutės liktų.

 

Gaukite Lazdu riešutų šuniukų receptai

Žiūrėkite, kaip padaryti mūsų greitą, skanų “Taco Casserole” žaidimą nakties vakarienei: