delfinas studio calendars

Fotografija: Kate Mathis

Netrukus po Naujųjų Metų Sofia Hughes ir Crispina ffrancie susirenka, norėdami išmėginti kito leidimo iliustracijas. Užsisakykite 2018 kalendorių (“Sneak” žvilgsnis čia rodomas) “thedolphinstudio.com”.

Kai kurie lojalūs klientai neapsiribos kalendoriais “Dolphin Studio” iki sausio 1 dienos. Kiti yra nesaugūs, nesvarbu ar ateinančiais mėnesiais. Dar daugiau negalima palaukti, kol ryškiai geltonos spalvos popieriaus užsakymo forma ateis paštu kiekvieną spalį, kad jie galėtų užsiregistruoti kitais metais, tiksliai taip, kaip jie jau dešimtmečius. Be abejo, šie kalendoriai sukėlė aistringą ir dedikuotą požiūrį. “Mes turime tiek daug klientų, kurie per metus išaugo su mumis, kad mes beveik jaučiamės, kad mes juos pažįstame”, – sako Sofia Hughes, bendraautorė su seserimi Crispina ffrench. Ir, kaip naujos, jas aptinka, apskritimas plečiasi. “Jie tampa mūsų išplėstos šeimos dalimi”, – sako ji.

 

Kalendorius gimė beveik prieš 50 metų, kai seserų tėvai, dailininkai Primm ir jonas ffrenchas buvo jaunavedžiai, gyvenantys Jono gimtojoje Airijoje, ir pradėjo siųsti tuos rankų darbo kūrinius kaip būdą palaikyti ryšį su draugais visame pasaulyje. Po apsigyvenimo Stockbridge, Massachusetts, su savo jaunais šeimos nariais, jie nusprendė paversti juos šalutiniu verslu ir pradėjo šilkografinius projektus, kuriuos jie sukūrė kartu su savo trimis vaikais.

[PARDUOTUVĖ: šie gražūs amerikietiškos grožio prekės ženklai]

Hughes and ffrench families

Fotografija: “Dolphin Studio”

Hugės ir ffrancų šeimos (užpakalinė eilė) yra už studijos ribų, prie jos (priekyje, iš kairės) prisijungia Evan Sanders, Elliott Hunnewell ir Claudia Martin, kurie padeda spausdinti Crispina.

Šiandien “Sofia” ir “Crispina” bei kiekvienas iš jų penkių vaikų, kurių amžius nuo 10 iki 24 metų, lieka pasimatymui. Kiekvienam žmogui priskiriamas mėnuo iliustruoti. Jiems suteikiama visa kūrybinė laisvė, išskyrus kelias paprastas gaires: būkite originalūs (venkite sezono motyvų) ir būkite drąsūs (vaizdai turėtų išsiskirti nuotoliniu būdu). Kiekvienais metais, be naujų iliustracijų, seserys įsiskverbia į archyvą, atkuria kiekvieno tėvo pagamintą vintage spausdinimą, taip pat vieną iš savo seniausių seserų Felicito, kurie daugiau nebegali pridėti naujo darbo, nes ji išplėtė keletą sklerozė.

 

Baigę brėžinius, “Crispina” pradeda šilko atrankos procesą, perkelia juos į skaidrę, parenka dažų spalvų derinius ir vienu metu spausdina vieną spalvą. Tuo tarpu Sofijoje daugiausia dėmesio skiriama klientų aptarnavimui ir laivybai. Kartu jie “dirba su laisvais galais kaip sesers komanda”.

 

Ir nors pora, kaip mergaitė, gali šoktelėti, kai mama ir tėtis jiems priminė, kad jų meno kūriniai buvo pasibaigę, jie nesibaigiotų. “Mes turime žaisti kartu ir daryti meno, kuris yra produktyvus ir patenkinamas”, – sako Crispina. “Šie kalendoriai įsišaknijami į tai, kas mes esame.”

[DISCOVER: 10 Naujų Amerikos Made Juvelyrika Brands]