pa103617_0108_hangingrack.jpg

Ar sprendžia savo perpildytą spintą savo pavasario valymo darbotvarkėje? Jei atsakėte “ugh, yes”, galbūt jus domina kapsulės drabužių spinta. Idėja yra turėti griežtai redaguojamą, tvarkingai surinktą kolekciją, kuri ilgainiui sutaupys jūsų laiką, pinigus ir sveikatą.

 

Terminas “kapsulės drabužių spinta” buvo įkurtas 1970 m. Londono boutique savininke Susie Faux. Ji tikėjo, kad spintoje turėtų būti keletas svarbių drabužių, kurie neišeina iš stiliaus ir kuriuos galima sustiprinti su kai kuriais sezoniniais gabalais.

 

Nors jūs manote, kad jūsų spintelės paruošimas iš tikrųjų sustiprins padėtį “Aš neturiu nieko dėvėti”, Amy E. Goodmanas, “Wear It, Toss That!” Autorius, sako, kad bus priešingai. “Galėsite matyti maišymo ir derinimo galimybes, kurios galbūt nebuvo akivaizdus anksčiau, kai jūsų vizualinės arterijos buvo užsikimšusi jūsų anksčiau užpūsta spinta”.

 

Padalyti ir užkariauti

Norėdami sustiprinti savo spintelę, “Goodman”, kuris taip pat yra vyresnio amžiaus parduotuvės svetainės zulily.com gyvenimo būdo redaktorius, pirmiausia siūlo visišką turinio inventorių, kurio galutinis tikslas yra redaguoti iki 30-35 vienetų drabužių. Norėdami pradėti, padalinkite savo dusas į keturias polius: dėvėkite (dėkite tuos, kurie myli tavo kūną), gal (daiktai, apie kuriuos esate ambivalentiški), mesti (netinkamos būklės, sugadintos ar pasenusios drabužių) ir labdaros / siunta (geros būklės daiktai, kuriuos galima paaukoti ar parduoti).

 

Kalbant apie tą “gal” krūvą “, daugelis stilistai pasakys, jei jūs jo nevalgėte per metus, tegul tai eina. Tai priverčia mane šnibždėti! “- sako Goodmanas. “Tai yra šiek tiek griežtas patarimas tiems iš mūsų dėl biudžeto ir dirbti ribotomis priemonėmis; Aš tikrai atgaiviau porą tobulų kelnių po to, kai juos nebuvau per metus. Mano patarimas yra švelnesnis požiūris: jei nieko nevalgėte nuo dviejų iki trijų metų, tikėtina, dabar nebus, todėl leiskite tai eiti “.

 

Be to, gerai, kad ant sėdimų drabužių laikytųsi sentimentalių priežasčių, pavyzdžiui, megztinis, kurį megzta jūsų močiutė, sako prabangus elektroninės komercijos svetainė Rue La La mados direktorius Loredana Buonopane, tačiau būtinai apriboja šių vienetų skaičių.

 

Ko tau reikia

Kalbant apie pamatinę drabužių spinta, “jums reikės viršūnių ir dugnų, striukių ir paltų, suknelių ir batų, kurie daugiau ar mažiau dirba kartu, mišinys”, aiškina Goodman. (“FYI”: “Fancy dress”, maudymosi kostiumėliai, naktiniai drabužiai, sporto drabužiai ir aksesuarai neįskaičiuojami į 35 prekes). Kai kuriuose pagrindiniuose “Goodman” spintelių variantuose yra du rankiniai marškiniai, stilingi marškiniai, megztiniai, sezoniniai kelnaitės, kaip apipjaustytos kelnės ir kulberai, pasakos sandalai, smagūs sportiniai aksesuarai, tranšėjos ir odinė striukė. “Buonopane” taip pat siūlo pridėti “saulės elementą”, kuris yra paprastas, bet pats gerai dirba arba kaip sluoksniuotas gabalas po blazeriukais ir suknelėmis “. Ji taip pat teigia, kad džinsai yra privalomi, tačiau ignoruojamos tendencijos ir randama pora, kuri tik gerai tinka. Kiti dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra tokia maža juoda suknelė, pagrindiniai siurbliai, pritvirtintas židinys ir pieštukų sijonas.

 

Parduotuvė sezoniškai

Sukūrę savo kapsulės drabužėlį, nešiokite tik tuos gabalus (plius priedus) tris mėnesius a.k.a sezoną ir apsistokite parduotuvėje per šį laikotarpį. (Atsiprašyk!) Tada sezono pabaigoje planuos ir nusipirk kokius reikalingus daiktus kito sezono garderobu, pavyzdžiui, šiltą žiemos kailį.

 

Taip pat atminkite, kad nauji drabužiai neturi reikšti naujas. “Aš esu didžiulis mėgėjų ir siuntų mėgėjas – iš anksto dėvėti reiškia anksčiau mylimą, ir kiekvienas kūrinys pasakoja istoriją”, – sako Buonopanas. Ji taip pat siūlo išlaikyti biudžetą ir žinoti tikslius elementus, kurių jums reikia – ir nenukrypsite dėl savo piniginės ir savo naują racionalizuotą spinta.