kimono pagrindinis-0716.jpg (skyword:309035)

Dėl šio siuvimo projekto aš naudoju šį BurdaStyle kimono skaitmeninį siuvimo modelį keletą pakeitimų. Galite pasirinkti iš įvairių audinių. Jei norite pagaminti apatinio trikotažo kimono, pasirinkite šilką; arba, jei norite daugiau absorbentų drabužių, pasirinkti medvilninį audinį. Čia aš naudoju lengvąją medvilnę, nes aš norėjau turėti galimybę dėvėti mano kimono kaip paplūdimio dangtelį ar dėvimąjį megztinį. Norėdami, kad ji būtų labiau vėjuota ir laisvai tekanti, aš praleidau priekines ir vidurines juostas.

Medžiagos

  • Kimono siuvimo modelis
  • 2 metrai audinio (aš naudoju šį Embrace dvigubo marlės audinio)
  • 1 kiemo apdaila
  • 100% poliesterio siūlai
  • Pins
  • Žirklės
  • Siuvimo mašina (ir universali 80/12 siuvimo mašina adata)
  • Serger
  • Lygintuvas ir lyginimo lenta

kimono-3-0716.jpg (skyword:308656)

1 žingsnis

Atsisiųskite ir atspausdinkite siuvimo modelį pagal norimą stilių ir dydį. Dėl šio modelio reikės pridėti siūles. Norėdami pradėti dirbti, aš išlygiuosiu savo audinį ir dedu spausdintą piešinį ant viršaus, kad iškirptumėte. Dėl juosmens juostelės, aš iškirpti ilgą 6 “pločio ir audinio pločio juostelę.

 

2 žingsnis

Siūti pečių siūles. Čia aš užfiksavau priekinius gabalus į nugarą ir dešinę pusę ir siūlėu pridėtą siūlę.

 

3 žingsnis

Išsiplėtus pečių siūles, aš pasislėpiau kraštus (dvigubos marlės audinys, kurį naudoju, linkęs įtrūkti) ir atidarė siūles. Norint užkirsti kelią tolesniam purškimui išilgai vidurinių priekinių angos, aš taip pat žiūrėjau į šiuos kraštus. (Jei neturite sergerio, įprastą siuvimo mašiną galite naudoti plataus zigzaginio dygsnio, kad pereitumėte prie kraštų.)

 

Sužinokite, kaip naudoti siuvimo mašiną

kimono-10-0716.jpg (skyword:308808)

4 žingsnis

Kitas yra tariamiausia dalis – rankovė! Kimono modeliai paprastai arba sujungia rankovę į priekį ir nugarą, arba turi atskirą rankovės modelį, panašų į šį. Pirma, pažymėkite rankovių tvirtinimo angas ant priekinės, galinės ir rankovės, naudodami siuvėjo kreidą arba audinio žymeklį. (Galite išbandyti savo metodą pirmiausia pažymėti laužo audinio gabalėliu, kad įsitikintumėte, ar žymėjimas išnyksta, kai paspaudžiamas geležimi.)

 

5 žingsnis

Pritvirtinkite rankovę į priekį ir nugarą (nuleiskite juos ant stalo) ir sudėkite juos kartu, paliekant pusę colio nuo pradžios ir pabaigos, kad siuvami rankovinį siūlą. Uždėkite apatinius rankovių kraštus, kad siuvami uždarytą rankovę; galite lengviau perkelti priekinį ir galinį gabalus.

 

6 žingsnis

Po to, kai siuvote rankoves kartu, perkelkite rankovę iš kelio ir kartu siūkite kimono šonines siūles. Pradėkite tiesiai ant rankovės siūlės, kad įsitikintumėte, jog nėra spragų. Norint pasiekti geresnį rezultatą, jums gali tekti pereiti prie užtrauktuko koja.

kimono-11-0716.jpg (skyword:308810)

7 žingsnis

Paspauskite ir šoninę siūlę, ir rankovių siūlę, atidarykite, ir jums gali prireikti naudoti spaudžiamąjį įrankį, kad pasiektumėte tiesiai į podirvio tašką. 

kimono-12-0716.jpg (skyword:308814)

8 žingsnis

Paspauskite priekinius kraštus į neteisingą pusę pusės colio ir kaiščio vietoje; paspauskite palei nugarėlę ir kaklą.

 

9 žingsnis

Pradėkite siuvimą iš dešinės pusės viename priekiniame angos pakraštyje ir užplėskite vieną priekinį kraštą, išilgai galinės iškirtimo ir žemyn nuo kito priekinio krašto iki hem. Dygsnio apie 3/8 colio nuo presuoto krašto.

kimono-15-0716.jpg (skyword:308821)

10 žingsnis

Pasukite rankovę, kad pamatytumėte, kaip ji atrodo! Paspauskite pjovimo leidimą nukreipti į neteisingą pusę ir užfiksuokite rankovių koto kraštus, paspausdami leidimą į vidų.

kimono-18-0716.jpg (skyword:308839)

11 žingsnis

Galite pasirinkti vieną kartą siuvinėti rankovių pluošto priedą, prieš tai pritvirtindami kai kuriuos apdailos elementus, bet aš siuvuu juos iš karto. Aš įdėjau apdailą dešinėje rankovės pusėje ir dygsiuosi tiesiai į centrą, todėl sustokite ir pradėkite siūti tiesiai prie rankovės siūlės, todėl apdailos sutapimas nebuvo pastebimas.

kimono-19-0716.jpg (skyword:308843)

Juosta

12 žingsnis

Dabar siuvu diržą. Paspauskite visus kraštus į vidų pusę colio ir žemyn. Uždarykite kraštus ir pateikite paskutinį spaudą.

kimono pagrindinis-0716.jpg (skyword:309035)

Čia yra baigtas kimono! Galite linksmintis su savo kimono apdaila, pridedant kraštus, karoliukus, pom-poms ar bet kurį kitą apdailą, kurį pasirinksite! Pabandykite siuvinėti apdaila prie kimono griovelių ir priekinių angų, kad pamatytumėte bendrą išvaizdą. Jūs taip pat galite praleisti siuvimo audinio diržą ir naudoti savo mėgstamą diržą iš savo spintoje, kad įtvirtinti juos ties juosmeniu, arba tiesiog dėvėti kimono atvirą ir laisvą.

kimono-projectfinished2-0716.jpg (skyword:309038)

Šis kimono yra itin patogus dėvėti ir lengvas stilius. Man patinka dvigubos marlės audinys, todėl jis yra toks lengvas ir puikiai tinka šiems karštiems mėnesiams, nes kartais jums vis dar reikia šiek tiek aprėpties vasarą. Čia galite pamatyti daugiau mano kimono projekto nuotraukų! Jūsų kimono siuvimo grožis yra tai, kad galite jį pritaikyti ir padaryti jį savo. Dabar kas yra pasiruošęs paplūdimiui?