beauty-table-main2-d112141.jpg

Fotografija: Adrian Mueller
Per keletą minučių kepama patiekalas užtikrina gražiai išpjaustytą virvę, tuo pačiu sumažinant bendrą kepimo laiką.

Turtingas ir sūrio, rausvas ir rausvas, mūsų išpjaustytų bulvių perteikimas rodo, kaip keletą pažįstamų – net kuklių – ingredientų galima paversti kažkuo išties prabangiu. Tarsi to nepakaktų, patiekalas netgi gali būti paruoštas į priekį – idealus, ar jūs patiekite visą Padėkos vakarienę sau ar pagardinkit pledų šventę. 

Gaukite “Creamy Scalloped” bulvių receptą

Štai kaip padaryti šį rimtai skanų problemų sprendimą:

mis-en-place2-main-d112141.jpg

Fotografija: Adrian Mueller

1. Paruoškite skardines ir supjaustykite bulves

Įkaitinkite orkaitę iki 375 laipsnių. Išmaišykite 3-kvarto kepimo indo dugną ir šonus su česnakais. rezervuoti česnaką. Tepkite plaštakoje sviestą. Nulupkite bulves, tada supjaustykite 1/8 colio storio raundais.

bulves-and-cream-in-pot-main2-d112141.jpg

Fotografija: Adrian Mueller

2. Virkite bulves

Perpilkite bulves ir česnakus į didelį puodą su grietine, pienas, čiobreliai, 1 šaukštas druskos, 1/2 šaukštelio pipirų ir muskato. Užvirkite virš aukšto. Sumažinkite šilumą iki vidutinio ir kepkite 1 minutę. Leiskite šiek tiek atvėsti, apie 10 minučių.

purškimas-su-sūriu-main1-d112141.jpg

Fotografija: Adrian Mueller

3. Surinkite patiekalą

Šaukštą trečdalį bulvių mišinio į paruoštą patiekalą. Pabarstykite su trečdaliu sūrio. Pakartokite sluoksnį dar du kartus. Laisvai padengti indą su pergamentu padengta folija.

Grožio krosnelė-main-d112141.jpg

Fotografija: Adrian Mueller

4. Kepkite ir supjaustykite

Kepkite, kol bulvės pasidaro švelnios, prapūstos peilio galu, nuo 35 iki 40 minučių. Nuimkite foliją; pasukite orkaitę į brolią. Kruopščiai pjaustykite, kol bulvės pasidaro švelnios ir supilamos vietose, 3-5 minutes. Leiskite atvėsti 15 minučių prieš patiekiant.

Nebūtini ingredientai

Šis patiekalas turi kelias sudedamąsias dalis, todėl kiekvienas iš jų tikrai skaičiuojamas. Negalima sparnuoti su pakaitalais “Yukon Gold” bulvėms, kurios gerai išlaiko savo formą, arba, Gruyere, gaivaus skonio tirpstančio sūrio.

Gaukite “Creamy Scalloped” bulvių receptą