0406_msl_redwine_l.jpg

Ką žinoti

Tai, kad vyną sunku susidoroti, yra tai, kad tai dėmių sudėtis, sudaryta iš dažiklio komponento, cukraus komponento ir tanino komponento. Dėl šios priežasties pašalinimo procesas yra daugialypis ir dažniausiai būna sudėtingesnis nei dauguma kitų dažų pašalinimo.

 

Būtinai gerai nuleiskite ir pakartotinai, ir nepamirškite, kad jei neužpildysite paraudimo proceso, bet kokios likusios dažų liekanos taps audiniu. Kantrybė – kartais valandos – yra svarbiausia.

 

Be to, turėtumėte žinoti, kad toliau aprašytame vaizdo įraše aprašytas būdas “plakti” yra tinkamas būdas uždaryti bet kokias chemines medžiagas ar tirpiklius, naudojamus dėmių išsklaidymui. Tai yra aukštyn ir žemyn pouncing technika, ir tai yra kur kas efektyvesnė nei trintis ar bet koks kitas atgal ir atgal judėjimas.
KĄ DARYTI

1. Purškiamas plovimo tirpalas; užsukite švelniu šeriu šepečiu.

2. Supilkite vandeniu, užpilkite baltu actu ir užsukite; Leiskite stovėti keletą minučių, vėl praplaukite. 

3. Jei lieka dėmių, naudokite vandenilio peroksidą ir leiskite stovėti.

4. Jei dėmė išlieka, įpilkite 1 arba 2 lašus amoniako į šlapias vietas. Supilkite vandeniu. Gydyti fermentiniu plovikliu; plauti.

5. Jei vis dar yra dėmių, naudokite miltelių pavidalo nehlorintą spalvą atsparią baliklį, pvz., Natrio perkarbonatą; persivalgyti.

 

Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų spausdinamajame dėmių pašalinimo sąraše