msl_jul06_light_column.jpg

Štai paslaptis: būdas paversti vidutinišką vakarėlį į įsimintiną vakarėlį – tai pažvelgti į naujus dalykus. Pažodžiui.

 

Paimkite, pavyzdžiui, klasikinį vasaros baseino vakarėlį: prijunkite jį naktį, kai saulės ruožai, temperatūra nukrinta, o šviesmedienės išsiskleidžia mirgančiu, romantišku ekranu.

 

Žinau, ką tu galvoji: “Bet vanduo: tai per šalta”. Dienos vakarėlio vakarėlyje idėja yra įveikti šilumą. Nakties baseino vakarėlyje idėja yra kuo daugiau mėgautis lauke! Akivaizdu, kad baseinas su saulės, dujomis arba elektriniu šildymu yra idealus; bet jei to nepadarysite, galėsite nusipirkti saulės baseino antklodę, kuri dieną per dieną sugeria natūralią šilumą. O, ir nepamiršk, kad rankomis pasieksite purvą rankšluostį.

Leiskite būti mėnulio šviesos

Dešimt pietų pertrauka. Pagalvok šviesą šiuolaikinę lagūną: jūros gėrybių žiburių virvę, pagamintą žvakių liustlę … ir švytėjimo lazdelės. Švytėjimo lazdos vaikai susižadės! Galite nustatyti atskirai atsirandančias juodas šviesas ir išbandyti skirtingus audinius, kad pamatytumėte, kas spindės stipriu blizgesiu. Arba naudokite kelis balto plastiko paplūdimio kamuolius, kad aukščiau esančius šviesos stulpelius. Taip pat įkiškite kailio švyti tamsius dažus ant kitų pasaulietinių dekoracijų.

msl-sw-readysetsummer-021-0611mld106647.jpg

Fotografija: SIMON WATSON

Palaikykite savo draugus

Sukurkite intymią erdvę, kuri skatina jaukus. Išėję iš vandens, svečiai gali surinkti mažai pakilusį stalą su “ugnies ir vandens” žvakėmis arba švelniu ugnimi. Tamsūs, sodri augalai ir dirbtinė žalia medžiaga, padengta liuminescenciniais dažais, sukuria slaptos paslapties iliuziją.

mld104139_1008_bewitching.jpg

Saldūs sapnai yra pagaminti iš šio švediško stalo

Svečiai gali rasti savo kelią į savitarnos barą (pabandykite išskleidžiamą lentyną, sumontuotą po lango, esančiu namo išorėje), kuris yra apšviesta žėrinčiais pjedestaliais, talpyklomis ir puodeliais. Užpildykite staliuką su visų tipų vasaros bilietais, pavyzdžiui, keptais keptais kepsniais, saldžiarūgščių glazūruotų krevečių, arbūzų, oranžinių ir fetos salotų, daržovių ledų vaflinių sanwichų ir pyragų mišrių gėrimų. Ir jei jiems reikia įžengti į namą, kad leis daugiau ledo, nepamirškite įrengti prausimosi stotį prie durų, kad būtų pašalinta smėlis ir šiukšlės, prieš tai jis bus nukreiptas į namus. Tai galite padaryti, pritvirtindami purkštuvą prie žarnos ir nustatydami balansavimo stendą. Įsitikinkite, kad jie turi viską, ko jie atėjo – ir nieko neprarandate tamsoje – prieš jums pasiūlyti jiems geros nakties.