purškimo šalis.jpg

Tai buvo tradicinis etiketas, kad kartą ir tik pirmą kartą kūdikio dušas mesti į būsimąją motiną. Bet kur čia smagu? Šiandien populiarėja mesti vakarėlį antru ar net trečiu kūdikiu! Galų gale, tai yra maloni proga susivienyti draugus ir šeimą, suteikti vyresniems broliams ir seserims naujam kūdikiui galimybę dalyvauti, o laukianti motina visada gali naudoti naujus kūdikių žaislus, drabužius ir įrangą. Tai taip pat yra antroji galimybė švęsti su draugais ir bendradarbiais, kurie galbūt nebuvo pirmojo kūdikio. Vietoj to, kad “džiūtų” nauja mama su dovanomis, svečiai gali “apšlakstyti” ją poreikius, kurie atitiktų jo naujus poreikius. Pagalvokite: kūdikio vonios reikmenis, naują žaislą ir (žinoma, visada) vystyklus.

 

Bet po pagrindinio planavimo, kaip jūs papuošiate erdvę? Turime keletą spalvingų idėjų, kad mama to-be (dar kartą) tikrai mylės.

Pasipylė gėlės

Baltos rožės puokštė – jūs taip pat galite naudoti kalavietes ar ramunėlių – iš tikrųjų daro daugiaspalvius purpleles pop. Norite jas padaryti? Vienu metu dirbdami su vienu žydi, dulkes – mažą purškiamąja klijais ant rožės; tada supilkite rožių į padėklo dubenį ir leiskite nusistovėti. Galite susitvarkyti keletą rožių į įspūdingą centrą arba ištraukti galus ir pristatyti juos atskirai stalo nustatymuose.  

Purtyti balionai

Naudodami daugialypių lipdukų komplektą (galite juos nusipirkti vietos biuro reikmenų parduotuvėje), nulupkite ir laikykite ant balto baliono. Siekiant darnios išvaizdos, mes panaudojome lipdukus, kurie buvo panašūs į daugiaspalvius purpleles, naudojamas rožes.

Gaukite balionų ugnies įgūdžius

purškimo-tortas-058-d112178.jpg

Fotografija: Bryan Gardner

Padauginti saldainiai

Tai nėra kūdikis pabarstyti be saldumynų ir gydo! Dėl nedidelės svečių vakarėlio jūs galite pasiūlyti savitarnos pusryčius su vanilės kepurėliais, papildytais grafikos vėliavomis ir padengti klasikinėmis spalvotomis purškalais. Dėl didesnio minios, pabarstomas pyragas yra “showstopper”. Mūsų įnoringas verslas – vanilinis pyragas, padengtas gausiai swiss nerijoje, buttercream frosting ir supakuotas su purškimo, viduje ir išorėje.

 

Gaukite pyrago pyrago receptą

Erin Furey, “DIY Style” šeimininkė, parodo, kaip padaryti ir dekoruoti šias purvinas įkvėptas idėjas..