Kepti Cheese How-to

Pasirinkite tinkamas sudedamąsias dalis

Griliuotas sūris padengia savo sudedamąsias dalis, be šoninių indų apsaugos sistemos ar išsamios pateikties. Tai sūrio vitrina; pasirinkite lygiagrečiai tirpstančią, pvz., Čederio, Šveicarijos ar Monterey Džeko. Tai sakiau, beveik bet koks sūris darys. Galų gale, net jei valgydami sumuštinį pasidaro nešvarios, jis bus greitai nuvalytas – dar vienas tikro meno virimo triumfas.

 

Pasirinkite duonos ir aksesuarų, kurie slypins sūrį. Duona turi būti pakankamai stora, kad ji būtų traški išorėje ir minkšta viduje, bet ne taip sunki, kad palaidotų sūrį. Šiek tiek rūgštus ar pyragas partneris, pavyzdžiui, pomidorų ar marinuoti griežinėliai, puikiai kompensuos sūrio turtingumą. Eikite su drabuzine klasika, pvz., “Croque Monsieur”, arba sukurkite paprastą porą, pvz., Šveicarišką su Turkija ir garstyčiomis.

Kepti Cheese Flip how to

Žinokite, kada apversti

Norėdami tinkamai ištirpinti sūrį, nedegdami duonos, kepkite sumuštinį vienoje pusėje vidutiniu ir mažu šilumos kiekiu; apverskite jį, nes jis pradeda pasidaryti aukso rudos spalvos. Griliuokite kitą pusę, tada pasukite sumuštinį atgal į pirmąją pusę, kad iškaitintumėte. Griliuokite iš abiejų pusių vienu metu, tiek sumuštiniuose spaudiniuose, tiek antrą šildomą keptuvę, kad sumuštintuotumėte, kol ji virkite, yra efektyvi, bet gaunate daug tankesnę tekstūrą.

Klasikinis Grilled Cheese

Klasikinis kepta sūris

Padaro 2 sumuštinius

Grietinėlės sumuštinio kepimo pagrindas yra virimo paviršiaus šiluma. Skrudinta ar gerai išpilstyta ketaus kepta lėkštė duos vienodai skanius rezultatus.

 

Ingridientai

4 griežinės (1/2 colio storio) tvirtos balto sumuštinio duonos

1/4 svaras Čedaro sūrio, supjaustyto 1/3 colio storio

Nevalytas sviestas, kambario temperatūra

 

Nurodymai

1. Šilumą kepkite keptuvėje arba didelėje ketaus keptuvėje. Įdėkite dvi duonos gabaliukus ant švaraus darbo paviršiaus ir padėkite kiekvieną su sūrio sluoksniu; su likusiais duonos gabalėliais, švelniai spaudžiant, kad laikytųsi. Gerai sumaišykite sviestą abiejose sumuštinių pusėse, paskleiskite jį iki pat kraštų.

 

2. Padėkite sumuštinius ant keptuvės arba keptuvėje. Kuko iki aukso rudos iš abiejų pusių ir sūris visiškai ištirpsta, 3-4 minučių vienoje pusėje, sukant vieną kartą. Prieš išimdami iš keptuvės, pasukite sumuštinius, kad iškaitintumėte pirmąją pusę, apie 15 sekundžių. Iškirpti kiekvieną sumuštinį įstrižai perpus; tarnauti nedelsiant.