julia_child_dinner_coqauvin_2_0816.jpg (skyword:312450)

Kaip jau sakė Julija Vaikas, “Prancūzijoje gaminimas yra rimta meno forma ir nacionalinis sportas”. Tačiau, norint išmokti prancūzišką maistą jūsų namuose, neturite būti konkurencinga ar rimta – tiesiog aistringas. Kai praleidžiu prancūzišką pietų vakarėlį, aš laikau visus šiuos dalykus (ir nukreipiu savo vidinę Juliją vaiką).

 

Ruošiuosi tokiai šaliai noriu būti kuo pasirengusi, kad dauguma darbų būtų neveikianti, o viskas, ko liko daryti, yra kalbėti su savo svečiais ir mėgautis geru vyno buteliu. Planuojant prancūzų įkvėptą valgį, prisiminkite tris dalykus: vyną, klasikinį mėlynos ir baltos spalvos derinį ir sviestą. Kiekvienas iš šių elementų pateks į pietus nuo Prancūzijos, kur vieną kartą gyveno Julija.

 

[Susiję: 10 stilingų idėjų Prancūzijos teminamai partijai]

juliachild_dinner_apperati_0816.jpg (skyword:312451)

Šalis prasideda nuo apriitio. Turtingos žaliosios alyvuogės ir sviestinis kepsnys puikiai derina pradėti vakarą. Ir po ilgų vasaros spritzers, jūs galite ieškoti gurkšnis, kuris yra šiek tiek heartier. Patiekite savo mėgstamiausio rožinio vyno akinius.

 

[“Sip on The: Perfect Rosé Wines”]

juliachild_dinner_egg_0816.jpg (skyword:312452)

Kai jūsų svečiai sėdėti, praleiskite salotas – vietoj jo užkepkite kiaušinį. Tai lengva paruošti anksčiau laiko ir puikus būdas pradėti maitinimą. Nestled į šviežią pomidorų padažą su vaistažolių de Provence, jūs iš karto bus šildomas ir gabenamas užjūrio. Kitas puikus dalykas, kurį reikia padaryti – tai sriuba, nes galite ją paruošti anksčiau ir pakrauti į dubenis, kai būsite pasiruošę pietauti. Viena sriuba, kuriai žinoma Julia Child, buvo jos bulvių porų sriuba. Man patinka skonio ir spalvos, manau, kad ši kreminės spalvos sriuba papildo gražią vietą.

 

[Gauti receptai: bulvių pūkų sriuba]

julia_child_dinner_coqauvin_0816.jpg (skyword:312453)

Vienas iš mano mėgstamiausių pagrindinių patiekalų yra tradicinis “coq au vin”, kuris yra vienas iš labiausiai žinomų visų prancūzų vištienos patiekalų. Julija buvo žinoma dėl šio patiekalo, rodydama jį savo proveržio kukurūzų knygoje, Prancūzijos virtuvės meno įgijimas. Nepaisant daugybės variantų, tai, ką myliu apie šį patiekalą, yra paprastumas. Patiekite su makaronais, bulvėmis ir (žinoma) duona. Beveik viskas vyksta su klasikiniu “Coq au Vin” ir tai yra puikus šiltas indas.

 

[Gauti receptai: Coq au Vin]

julia_child_dinner_dessert_0816.jpg (skyword:312457)

Desertui? Pabandykite tai: skrudintos braškės Prancūzijos alyvuogių aliejuje ir cukraus. Pasitikėk manimi: tai pats dieviškiausias skonis ir, ypač kai jis susmulkinamas ant braškių ledų, tai puikus būdas uždaryti vakarą.

 

[Gauti receptai: braškinis ledas]

julia_child_dinner_0816.jpg (skyword:312462)

Julija Vaida tikėjo praktika ir labai suvokė savo nepasitenkinimą: “Rasti kažką, dėl ko esate aistringas, ir nepaprastai domisi ja.” Tai išlieka viena iš mano mėgstamiausių Julijos vaiko kainų ir yra svarbus priminimas, kai aš maistu. Tai ne apie galutinį rezultatą. Tai apie patirtį ten ir šią vakarienę yra tikrai įdomus būdas išbandyti naujus dalykus virtuvėje!