raštuotas paint roller of birds on wall

Kai Clare Bosanquet pasivaikščiojo po rumunų rinką, vienas akies nelyginis objektas. Tai buvo raštuotas dažų volelis.

 

Ji nusipirko visą jų kolekciją, ir nuo tos dienos ji buvo didesnės idėjos pradžia. “Kaip karštas upciikleris”, – sako ji, – “Aš naudoju juos nuo tada, kai norėjau atnešti nemalonių audinių ir nugalėti senas sienas”. Šiandien ji parduoda nestandartinių dažytų ritinėlių liniją savo JK parduotuvėje The Painted House.

 

[Surasti įkvėpimą: 34 idėjos jūsų kitam tapybos projektui]

raštuotas paint roller with deer design

Pirmasis dažų volelis yra įskaitomas Normanui Breakey’iui, kuris norėjo tapybos įrankio, kuris sutaupė laiko ir lengvai pagamino plokštesnę apdailą. Tačiau įspaudinto gumos versija tapo populiaria priemone, padedančia pritaikyti gražiai sudėtingą, atrodytų, rankomis stenciuotą dizainą ant sienų, baldų ir visų rūšių audinių.

 

“Bosanquet” ritinėliai veikia taip pat. Priklausomai nuo projekto, jo dviejų dalių komplektas leidžia tiksliai dažyti beveik bet kokį plokščią paviršių. Pirma, pasirinkti iš dviejų skirtingų aplikatorių – vienas naudojamas ant audinio, o kitas – popieriuje, medienoje ir namo sienose; antra, pasirinkite 6 colių pločio, įspaustą raštuotą ritinį iš vieno iš 20 skirtingų konstrukcijų. 

 

[DO NOT MISS: prisimeni Spirograph? Tai grįžta ir mes jį išaugę iki nugaros]

raštuotas paint roller with birds design

Jos pasirinktinius dizainus įkvėpė gamtos vaizdai – laukinės spalvos, paukščiai, elniai – taip pat ir Viktorijos klesti. Ir jie suteikia švelniai rankų darbo, beveik senovinį išvaizdą, kuris yra ypač malonus paveldui. O jei manote, kad norite pakeisti savo išvaizdą? Voleliai yra pakartotinai naudojami ir keičiami.

 

Bet nekeiskite mūsų žodžio. Žiūrėkite į veiksmą: