mbd106472_1210_gift2.jpg

Su mažiau nei mėnesio atostogų atostogomis, yra spaudimas: kam reikia prisiminti įtraukti į savo dovanų sąrašą? Ką tu juos nusipirk? Kur turėtumėte pirkti? Kaip pakuoti paketą? Arba susiriškite juostą į gražų lanką? (Jaučia įtampa?)

 

Atostogų apsipirkimas yra didžiulis, o nauji tyrimai įrodo mūsų požiūrį. Pagal naują apklausą, atliktą “eBay”, jūsų širdies susitraukimų dažnis gali padidėti net 33 proc., O jūs ieškote atostogų dovanų, o tai yra fiziologinis ekvivalentas, vedantis į maratoną. Internetinis mažmenininkas apklaustojo fizinį atsakymą iš 100 dalyvių Londone su “Lightwave” nešiojamas prietaisas, skirtas įrašyti duomenis apie jų širdies susitraukimų dažnį, kraujo tūrio impulsą, odos temperatūrą, odos aktyvumą ir judesį. Dalyviams buvo paprašyta vieną valandą apsipirkti. Rezultatai parodė, kad jų atostogų jaudulys nuvažiavo tik po 32 minučių, ir jie gana daug prarado visas palūkanas. Čia dar labiau įtikinanti statistika: 88 proc. Dalyvių patyrė tachikardiją, tai yra širdies ritmo sutrikimas, dėl kurio jūsų širdis rutuliuoja greičiau nei įprasta. (Taigi taip, kad “Juodasis penktadienis” prekybos stygius yra tikras dalykas.)

 

[DO NOT MISS: 10 būdų dezoderacijai per 10 minučių]

Sprendimas? Ekspertai siūlo stengtis vengti ilgų kelionių apsipirkti ir vietoj to pasirinkti trumpalaikius sprogimus (arba tai, ką jie vadina “didelio intensyvumo intervalų pirkimo” seansais). Pavyzdžiui, vietoj to, kad ateinantį šeštadienį vaikščioti į parduotuvę parduotuvėje ir iš jos, skirkite 10 minučių pietų pertraukėlę, kad galėtumėte naršyti internete dovanoms. Tai padės jums mažiau pabrėžti, ir jūs iš tikrųjų galėsite įsigyti geresnių dovanų, nes daugiau dėmesio skirsite savo pirkiniams.

 

Reikia pagalbos su savo atostogų dovanomis šiais metais? Šiame vaizdo įraše “Martha” siūlo geriausius patarimus, kaip organizuoti pakavimo ir pristatymo paslaugas: