Paskelbta “Yirego” (@yirego) įrašyta žinia

Ar jūs kada nors jaučiate, kad į skalbimo mašiną įdėkite tik porą drabužių? “Energy Star” teigimu, standartinė skalbimo mašina naudoja apie 26 galonus vandens vienai apkrovai, o energiją taupanti valymo mašina naudoja apie 13 galonų. Tai vis dar yra daug vandens, kai reikia ką nors išvalyti! 

 

Jei esate linkęs daryti nedidelius skalbinius – kaip ir jūsų treniruotes ar skanius drabužius – pūkuotu Drumi skalbimo mašina gali būti jūsų idealus produktas. Ne tik švelnus švelnus naudojimas naudoja žymiai mažiau vandens nei tradicinė skalbimo mašina, bet ir taupo laiką! 

 

 

Paskelbta “Yirego” (@yirego) įrašyta žinia

Pagal “Drum” lėšų surinkimo puslapį galite išplauti iki 5 svarų drabužių mašinoje – apie penkis marškinius ar pan. Kiekviena apkrova naudoja tik 5-10 litrų vandens (apie 1-3 galonus) ir tik 5 minutes pėsčiomis siurbiamas, kad užbaigtų ciklą. Ei, jūs gausite gana padorų ir žemesnio kūno treniruotę!

 

Tiesiog įkelkite drabužius į Drumius, užpilkite vandenį, pridėkite savo ploviklį ir eikite į siurblį! Kai ciklas bus baigtas, pakabinkite drabužius sausai – jokios elektros energijos nereikia.

 

 

Tai puikus, ekologiškas sprendimas jūsų mažoms skalbinių kroviniui, taip sutaupys ir laiko. Galite iš anksto užsisakyti “Drumi” lėšų surinkimo puslapyje už 299 USD. Tikimasi, kad vienetai bus pristatyti vėliau šiais metais.

 

 

Susijęs video: Patarimai, kaip pašalinti dėmeles