Harrys berries

Fotografija: Christina Holmes
Molly ir jos vyras Rick Gean kartu su savo sūnumi Krisu.

Molly & Rick Gean

Oksnardas, Kalifornija

Dauguma supermarketinių braškių auginami ne skoniui, o ilgiems atstumams ir sėdėti ant maisto produktų lentynų. Tačiau yra ir dar viena didelė priežastis: kadangi plonuosenos braškės lengvai absorbuoja pesticidus ir chemines medžiagas, “Harry’s Berries” yra skirtos organiškai auginti. Savininkas Molly Gean ir jos šeima, įskaitant jos vyrą, tris vaikus, anūkus ir daugelį dukterų bei sūnėnas, vykdo Geano tėvo Harry Iwamoto tradiciją, kuri 1966 m. Išleido Japoniją iš pirmųjų sėklų Oksnarde, Kalifornijoje..

 

Praėjus penkiasdešimčiai metų, 57 akrų ūkis ribojasi su laukinėmis gėlėmis, kurios suteikia buveines naudingiems vabzdžiams, naudojamiems kovai su kenkėjais; azotu turtingi dengiami augalai, pvz., cowpeas, padeda maitinti dirvožemį. Šeima taip pat palieka sveikus laukus, diversifikuodama tai, ką jie auga, sodinti vaisius ir geltonus romėnus bei pomidorus. “Geans” daugiausia parduoda vietinių ūkininkų rinkose, kur jie jaučiasi arti savo klientų ir lojalių sričių virėjų.

 

“Mes turėjome visą karta vaikus augti ant mūsų maisto”, – sako Geanas, kuris priduria, kad nors vis daugiau ir mažesnių ūkių visoje šalyje yra sulankstyti į didelius, ši giraitė yra pasiryžusi likti solo: “Ūkininkavimas yra ne tik užsiėmimas “, – sako ji. “Tai mūsų šeimos paveldas”.

 

[TRY THE: mūsų geriausi Blackberry receptai]

Harrys berries

Fotografija: Christina Holmes
Jie parduoda savo brangias braškes ūkininkų rinkose Los Andželo srityje ir pasirinktinėse parduotuvėse visoje šalyje, pavyzdžiui, “Eataly” Niujorke, ir “Hy-Vee” parduotuvėse Midwest.

Harrys berries strawberries

Fotografija: Christina Holmes