Erin-Dollar.jpg.jpg (skyword:193103)

Fotografija Kate Miss

Artėjant atostogų sezonui, dabar yra puikus laikas pasiruošti jūsų namams tiek laukiamų, tiek netikėtų svečių. Norint, kad mes visi greičiau pasiektume geriausius būdus, kaip grakščiai pastatyti paskutinės minutės susibūrimą, aš kalbėjau su dizainerio Erin Dollar iš namų dekoro linijos “Cotton + Llack” patarimų, ką turėti šiuo metų laiku.

 

Klausimas: pasakyk man, kaip prasidėjo “Cotton + linai”?

A: 2012 m. Įkūriau “Medvilnę ir lyną” kaip savo madingos grafikos praktikos šaltinį. Tai buvo man proga sukurti daugiau utilitarizuotų dizainų, kuriuos galima būtų mėgautis kasdien, kad pagyvintų laiką namuose. Aš sutelkiu dėmesį į mažos partijos gamybą – kiekviena tekstilės gaminio iš medvilnės ir linų kolekcijos pjaustoma, išspausdinta šilkografija ir įsiūta mano Pasadenos studijoje. Aš myliu savo darbą ne tik todėl, kad studijoje daug laiko praleidau kurdama savo originalius dizainus, bet ir todėl, kad galiu pasikalbėti su žmonėmis apie tai, kaip jie mėgsta laiką praleisti savo namuose ir kurti kūrinius, kurie pagerins jų laiką. praleisti su artimaisiais.

 

Klausimas: Kokia yra jūsų mėgstamiausia dalis apie šio metų laiko linksmybes?

Yra taip daugeliu atvejų pramogauti rudenį! Nors šis sezonas gali jaustis drąsu, tai puikus laikas sulėtinti ir pasimėgauti impromisiu drauge su draugais ir šeima. Be to, manau, kad rudens pramogos apima daugiau mėsos, nei vasarą. Kas gali pasakyti “ne” moliūgų pyrago gabale?

Medvilnė --- Linai --- Laure-Joliet-4.jpg (skyword:193113)

Laure Joliet fotografija

Pavadinkite tris dalykus, kuriuos visada turėtumėte turėti, kad galėtumėte išmesti paskutinę minutėlę?

  1. Vyno butelis – tikėtina, kad jūsų svečiai atneš butelį, bet visada gerai, kad kažkas būtų ant rankų.
  2. Grojaraštis – turite kelis albumus ar grojaraščius, pažymėtus susirinkimams, nesvarbu, ar jie yra optimistiški ar švelni, kad atmosfera šventinė.
  3. Audinių servetėlės ​​- paprastos audinių servetėlės ​​jaučiasi ypatingiau nei popierius ir pakelia net atsitiktinį kavos pokalbį.

 

Klausimas: Koks yra jūsų geriausias patarimas greitai nuvilkti namus, atrodyti kaip tikėjotės šimtmečio partijos?

A: Dėl susibūrimų momento, išskaidykite netvarką patalpose, kurias planuojate iš tikrųjų pramogauti, ir uždarykite duris į kambarius, kurių nenaudosite. Aš greitai pereu per gyvenamąją kambarį, kad sutvarkytų atsitiktinius rūpesčius. Aš naudoju bakalėjinį maišelį, kad greitai surinktumėte netvarką (knygas, laiškus, likučius popierius ir pan.) Ir padėkite tą maišelį į spintelę, kad išsirinktumėte po mano svečiai grįžo namo.

 

Jei turite kelias minutes, kol svečiai atvyks, aš rekomenduoju greitai išvalyti grindis, išvalyti vonios kriauklę ir tualetą ir įdėti visus nešvarius indus į indų plovimo mašiną. Jei nėra laiko paruošti puokštę ant stalo, pabandykite naudoti kambarinį augalą, kaip gana sultingą keramikos puodą kaip centrinį elementą. Ir išmeskite keletą palydovų, kad įsitikintumėte, jog svečiai gali pailsėti savo gėrimais!

 

Tai gali atrodyti priešingitiškai, bet pabandykite nepasakoti, net jei viskas nėra visiškai tvarkinga – jis tiesiog atkreipia svečių dėmesį į netvarka. Išsaugokite keletą minučių, kol svečiai atvyks, norėdami pajusti kvėpavimą, užsigerti stikline vandens ir atsipalaiduoti. Tai puikus jausmas atidaryti savo duris ir pasveikinti savo artimuosius su entuziazmu, o ne atrodo beviltiška, kai jie atvyksta. Tai yra tikra šeimininkės ženklas.

Medvilnė --- Linai --- Laure-Joliet-1.jpg (skyword:193120)

Laure Joliet fotografija

Klausimas: Kaip mes galime padaryti, kad visi svečiai jaustųsi laukiami ir švenčiami, net jei tai tik pop-up vizitas?

A: Pasiūlykite jiems užkandžių ir gėrimų! Tai nereikia būti sūrio plokštės ir kokteilis – net geriamas putojantis vanduo su citrina. Patiekite parduotuvėje nusipirktus užkandžius gana dubenyje ir naudokitės audinių servetėlėmis – jie ilgą kelią greitai apsilankydami jaučiasi ypatingi.

 

Dėkojame Erinui už ekspertų patarimus! Norėdami sužinoti daugiau apie “Erin” ir parduotuvę “Cotton + Flax”, galite aplankyti čia ir sekti čia.