Halloween-Apple-Punch-0815--1-.jpg (skyword:181218)

Vienas iš mano mėgstamiausių dalykų apie “Punch” (neskaitant skonio) yra tai, kad tai puikus ir paprastas būdas pasidalyti puikiais gėrimais su dideliu žmonių grupe. Nesuprask mane neteisingai, man patinka kokteiliai supakuoti savo draugams, kai jie ateina. Bet kai esate prieglobstį 8 ar daugiau žmonių, malonu, kad kažkas išsipūtė anksčiau, kad galėtumėte iš tikrųjų dalyvauti šventėse.

 

Jei planuojate surinkti žmones per šį Helovyną, tai labai paprastas pūstukas, kurį galite sudėti ryte ir atvėsti šaldytuve, kol svečiai atvyks. Man labiau patinka klasikinis garnyras su mano smūgiu (pvz., Supjaustytais citrusiniais vaisiais), tačiau nekvieskite kūrybiškumo. Jei norėtumėte šventesnio išvaizdos, galite užšaldyti žaislinių vorų ar klaidų į savo ledo kubelius, kad jūsų Halloween “šautuvas” taptų labiau slaptas ir nusilpsta.

 

Šis receptas reikalauja nefiltruotų obuolių sulčių, kuri paprastai yra jūsų vietinėje maisto prekių parduotuvėje. Man patinka Red Jacket “Fuji” obuolių sultys, nes neturi priedų ir iš tikrųjų išlaiko visą obuolių skonį.

Halloween-Apple-Punch-3-0815.jpg (skyword:181826)

“Apple Bobber Bourbon Punch”

(aptarnauja 8-10 žmonių)

Ingridientai

  • 2,5 puodeliai burbonas
  • 2 puodeliai nefiltruotos, natūralios obuolių sultys
  • 1.25 puodelio šviežių citrinų sulčių
  • ⅓ puodelio paprastojo sirupo
  • Obuolių ir citrinų skiltelės garnyrui

Nurodymai

Sumaišykite visus ingredientus peršokančiajame dubenyje per didelius ledo kubelius (pavyzdžiui, karališkus kubelius) arba ledo bloką. Padažu supjaustykite citrinų skiltelėmis. Kai patiekiamas, kiekvieną stiklą puoškite obuolių ventiliatoriumi.