Amatų kambaryje įsikūrusi mūsų amatininkų kolektyvo įspūdingas įrankių ir medžiagų pasirinkimas, visa tai suorganizuota į kruopščiai pažymėtus sandėliavimo konteinerius. Kai kurie iš mūsų mėgstamiausių ir dažniausiai supjaustytų šiukšliadėžių yra tie, kurių sudėtyje yra mūsų juostelių kolekcija. Daugelyje mūsų projektų mes naudojame juostelę, nesvarbu, ar mes šaukiame lankus dovanų atostogoms ar pridedame galutinį Helovyno kostiumo piešinį.

 

Jei pasirinksite tiek daug rūšių juostelių, gali būti sunku nuspręsti, kas geriausiai tinka projektui. Kiekvienas MSLO krepšys turi savo mėgstamiausius, bet žemiau išvardyti aukščiausi atsarginiai yra juostelės, kurias mes pasiekiame vėl ir vėl. Visi šie juostelės gali būti rasti jūsų vietiniame apdailos parduotuvėje ar amatų tiekimo parduotuvėje. Bet jei planuojate kelionę į Niujorką artimiausiu metu, būtinai sustokite prie mėgstamiausių vietinių tiekėjų: “Shindo”, “Pacific trimming”, “Mokuba”, ” ir M & J apipjaustymas!

amatų dėžutės juostos2-0815.jpg

(Palyginti) pagal laikrodžio rodyklę: šluosto, rišamosios juostelės, organdy, spausdinimo, grosgrain, picot krašto, satino, žakardo ir velveto.

1. Grosgrainas

Grosgrain yra mūsų “go-to” juosta Amatų departamente. “Grosgrain” audinys su storais ilgintaisiais pluoštais suteikia šiek tiek elastingumo, todėl jis yra puiki medžiaga apipjaustymui ir apvadu. Jis yra plačiai prieinamas įvairių spalvų ir yra palyginti nebrangus. Apskritai, absoliuti privaloma bet kokio crafter įrankių rinkinio!

 

2. Žakardiniai

Ši patvari kaspina buvo pavadinta po 19 a. Audinio Joseph Marie Jacquard. Juosta yra unikali tuo, kad abiejose pusėse yra tas pats modelis, tik atvirkštinės spalvos. Aukštos kokybės ir patrauklios išvaizdos žakardo juostos dėka ji idealiai tinka dekoratyviniams akcentams.

 

3. Satin

Patikėkite tai ar ne, dauguma “satino” juostelės iš tikrųjų yra poliesteris. Galima įsigyti praktiškai bet kokioje spalvoje, galite rasti satino vienos arba dviejų veidų dizainą. Vieno veido, kuris yra palyginti nebrangus, puikiai tinka dovanų pakavimui. Dvigubas satinas yra tinkamas dekoravimui.

 

4. “Picot Edge”

Ši dekoratyvinė ir prieinamą juosta puikiai tinka viskam, nuo susirišimo lankų iki kabančių ornamentų. Iš apačios išklotos nedidelės išlenktos kilpos, pikotinis kraštas bet kokiam projektui suteikia gražią plunksninę tekstūrą.

 

5. Spausdinti

Šiuolaikiniame pasaulyje technologija leido spausdinti bet kokį žodį, piešinį ar vaizdą, kurį galima įsivaizduoti ant juostos paviršiaus. Spausdintos juostos atrodo gana panašios į žakardo, bet paprastai yra tik viena raštu pusė. Tai brangesnis žvakidės prabangos alternatyva.

 

6. Twill Tape

“Twill” juostos funkcijos yra įstrižinės arba zigzago pynimas, kuris suteikia didelę jėgą ir palaiko. Jis gali būti pagamintas iš bet kokios medvilnės arba sintetinių pluoštų, dažniausiai randamas baltos ar kitokios neutralios spalvos tonais. Mums patinka naudoti ruoželinį rąstą kaip pagrindinį sprendimą, skirtą projektams, tokiems kaip drabužių kraštai (t. Y. Vietoj įstrižainės juostos), uždengiančios juostelės ir tt.

 

7. Įrišimas siūlių

Paprastai naudojama apmušti drabužius, siūlės įrišimo juosta taip pat daro netikėtą apipjaustymo medžiagą. Spools dažnai yra prieinamos už 100 kiemo tiekimą ir yra plačiai prieinamos.

 

8. Organdy

Pagaminta iš šilko, medvilnės arba viskozės, organdy yra unikali jo plonos ir skaidrios kompozicijos. Tai lengvas ir lengvas darbas, o jo svaiginanti apdaila daro elegantišką pareiškimą.

 

9. Velvet

Su pliušine tekstūra ir sodriomis atspalvėmis, aksominė išvaizda prabanga. Aksometras tradiciškai susijęs su šaltesniais metų mėnesiais, tačiau lengvą spaudimą, saugojimą ir pakartotinį naudojimą žiemai ateina.