Meno kūrinys from Mina & Moo online Etsy store.

Fotografija: Mina & Moo

Galbūt įsigijote visus modelius, parduotus “Rifle Paper Co.” (mes nekaltina jus), arba galbūt norėsite to paties ieškoti mažiau. Bet kuriuo atveju tai lengva išsiaiškinti, peržiūrėję šias “Etsy” kūrybines parduotuves. Mes suapvalinome savo mėgstamiausias parduotuves, kuriose siūlomos spalvingos popierinės prekės, tokios kaip RPC be aukštos kainos. Nesvarbu, ar jums reikia kortelių, ar ieškote gražių dovanų idėjų, šios parduotuvės tikrai turi tai, ko norite.

 

1. Mina & Moo

Norėdami gauti daugiau “pasididžiavimo” principo, kaip gauti naujų nuotraukų, apsilankykite “Mina & Moo”. Parduotuvė siūlo skaitmeninius spaudinius, kurie yra tiesiogiai atsiųsti į jūsų kompiuterį. Iš ten galite pasirinkti, kaip jas naudoti: kortelės, meno spaudiniai, ekrano užsklandos – galimybės yra begalinės.

 

[DO NOT MISS: 10 kanceliarinių rinkinių, įrodančių senamadiškas paštą, vis dar geriausias]

Planuotojai from Duru Naru online Etsy store.

Fotografija: Duru Narü

2. Duru Narü

Ši žavinga Korėjos parduotuvė siūlo tiek daug saldžių spausdintinių planuotojų, kurių parašas “Šaunamasis popierius” atrodo labai mėgstamas. Pasiruoškite keletą mielių lipdukų ar gana italų juostos, kad savo planuotojui suteiktumėte ypatingą tvistą.

Elementai from the Nathalie Ouederni online Etsy store.

Fotografija: Nathalie Ouederni

3. Nathalie Ouederni

Raskite spausdintus žurnalus, krepšelius, meno spaudinius, sveikinimo atvirukus ir vyniojantį popierių šioje gražioje parduotuvėje. Kokybė yra panaši į “Rifle Paper Co”, tačiau prekės yra nedidelės išlaidos.

etsy-veronica-realsimple-0418

Fotografija: Veronica Cosimetti Art

4. Veronica Cosimetti Art

Viskas iš šios parduotuvės – lipdukai, spaudiniai ir nešiojamieji kompiuteriai – yra rankų darbo ir visiškai spalvingi. Mes myliu ypač nešiojamus kompiuterius, kurie turi tokius unikalius ir gana įpročius.

 

[PATIKSLINTI: 10 dieninių planuotojų, kurie padės jums geriau organizuoti 2018 m.]

Etsy-wallhalla-realsimple-0418

Fotografija: WallHalla

5. WallHalla

Meilė “Šaunamojo popieriaus” tapetai, bet nenorite išpilti visų pinigų, kad būtų atkuriami? Peržiūrėkite “WallHalla” parduotuvę, kurioje parduodami lipni tapetai 100 skirtingų spaudinių ir raštų. Tai įdomus ir įperkamas būdas iškelti bet kokį kambarį jūsų namuose.

etsy-lanas-shop-realsimple-0418

Fotografija: Lana parduotuvė

6. Lana parduotuvė

Parduokite spalvingas iliustruotas popieriaus prekes šioje “Denver” parduotuvėje. Rasti kortas, dovanų apvyniojimą, meno spaudinius ar bloknotus, kurie atrodo panašūs į “Rifle Paper Co”, tačiau kainuoja daug mažiau.

etsy-lux-design-case-realsimple-0418

Fotografija: Etsy

7. “LuxDesignCase”

Šioje žavinga Etsy parduotuvėje raskite svajonių gėlių spausdintą telefono numerį. Spustelėkite po “gėlių” kategorija, kad pamatytumėte visas puikus alternatyvas – tik 15 dolerių.

 

 

Šis straipsnis iš pradžių pasirodė RealSimple.com Maddy Sims.