Anne Weil's weaving book

Fotografija: Courtesy of Clarkson Potter

[Nepraleiskite: gaukite “Martha’s Guide to Mezgimas” – tai išskirtinis šaltinis mezgėjai visų įgūdžių lygį!]

 

Naujieji metai, naujas įkvėpimas – ergo, nauji amatai, ar ne? Praėjusiais metais buvo užpildyti įdomūs projektai ir metodai išbandyti. Tačiau mes jau žvelgiame į priekį į artėjančius meno ir amatų knygas, kurios bus išleistos kitais metais, ir manys, kad tai puiki galimybė išmokti naujų įgūdžių, pasiimti naują pomėgį ir kitaip išbandyti kažką naujo. Čia pateikiame keletą knygų, kurių tikimės būti kūrybingais. Kuris (jei ne visi) bus jums pasiimti?

 

Anne Weil “Audimas per pasiekimus: gražūs pirmieji projektai su ir be loomo”

Jos ankstesnė knyga “Mezgimas be adatų” pritaikyta į vieną iš populiariausių pomėgių: mezgimo. Išplėsdama savo meno žinias, savo naujojoje knygoje daugiausia dėmesio skiriama audimui su 30 skirtingų projektų, kur pradedantiesiems ir labiau patyrusiems audiniams galima ką nors padaryti nuo minkštų krepšelių iki pliušinių antklodžių ir daugiau jaukių amatų..

Pasiekiama 2018 m. Rugpjūčio 7 d

 

[PATIKRINKITE VIETĄ JO PROJEKTŲ: Kaip nudažyti žvaigždutę Garlendą]

laivas the rainbow book

Fotografija: Courtesy of Abrams Books

“Bretanės Watsono Jepseno” “Craft Rainbow 40 spalvingi popieriniai projektai iš namų, kuriuos pastatė Larsas”

 

Tai gali būti nauji metai, bet vėl ir vėl kartojasi dvi tendencijos: popieriniai projektai ir spalvos. Šviesus ir vaizduotės Blogger Batas Vatsonas Jepsenas iš Namai, kad Larsas Pastatytas yra nauja jaudinanti knyga, kuri žada abi. Būtinai laikykitės #CraftTheRainbow, nes skaitytojai sužinos apie popieriaus girliandas, gėles, namų dekoracijas, partijų idėjas ir dar daugiau..

Pasiekiama 2018 m. Balandžio 24 d

japanese stitches book

Fotografija: Courtesy Abrams

“Wendy Bernardo” “Japoniški dygsniai išardomi”

Tai bus jūsų gidas į visus ilgai ieškomus dalykinius klausimus, susijusius su sudėtingomis Japonijos dygsnio modeliais. Skaitytojai gali laukti mokymosi 150 dygsnio modelių, skaitant apie juos įkvėptą kultūrą.

Turime 2018 m. Gegužės 15 d

lankelis dreams book

Fotografija: Courtesy Abrams

“Kovos sapnai: šiuolaikinė rankų siuvinėjimas”, autorius Kristina Morgan

 

2018 m. Ši mėgstama amatų technika papildė savo šiuolaikinio perdangos spalvą. Nesvarbu, ar esate naujokas, ar ne, o “Morgan” tai padengia. Ji teikia projektų asortimentą kiekvienam įgūdžių lygiui kartu su “50 papildomų modelių ir motyvų” – įkvepianti bet kokio meno kūrimo metu.

Pasiekiama 2018 m. Balandžio 24 d 

Draugystė fill in book

Fotografija: Courtesy of Abrams Books

“Draugystė: užpildytas kepsnis” Maise Njor Iliustruotas Lisa Grue

 

Per metus jums bus užpildyti prisiminimai, patirtis, mintis ir patarimai, susiję su skirtingais gyvenimo etapais. Šios vadovaujamos knygos populiarių klausimų, kurias turi užpildyti svarbios jūsų gyvenimo moterys, metu yra daugybė žurnalų ir asmeninių planuotojų..

Pasiekiama 2018 m. Vasario 6 d

pagal hand lettering book

Fotografija: Išduodančiosios spaudos knygų leidėjų leidimas

Nicole Miyuki Santo “” Rankiniu būdu: šiuolaikinių raidžių menas “

 

Kalbant apie kaligrafiją ir tobulą kūrybą ieškančių kūrėjų, tai jūsų knyga! Jūs sužinosite pagrindines ir išsamesnes detales, kad sukurtumėte įprastus laiškų ir frazių, skirtų kasdieniam gyvenimui. Be to, knyga žada pristatyti “Unikalūs projektai ir” Instagram “verta estetika …”

Pasiekiama 2018 m. Balandžio 17 d 

susitikti the artist book

Fotografija: Courtesy of Abrams Books

Alberto Giacometti “Susipažink su menininku”, kurį iliustruoja Nickas Whiteas

 

Ši praktinė knyga skirta tiems, kurie nori išmokti naujų meninių įgūdžių per Naujus Metus. (Tapyba, visi?) Nuo kūrybinių projektų, meno pamokų ir daugybės meno veiklų šią knygą reikia skaityti bet kuriam meno domėjimui, nes tai puikiai tinka ir vaikams..

Pasiekiama 2018 m. Kovo 20 d

 

Jausmas įkvėptas? Žiūrėkite, kaip parengti šešis įvairius jaukius projektus: