rankos stitching

Fotografija: Lennart Weibull

Galite manyti, kad tai apima sudėtingą įtampą, bet širdyje, susiuvimas yra labai paprastas amatas. Tiesiog priklijuokite vatą tarp dviejų sluoksnių audinio ir siūkite juos kartu. Išmėginkite savo rankas į projektą ir įkurdinkite pagrindines medžiagas namuose, pradedant nuo kvadrato.

 

Pirma, pasirenkant siūlą rankoms siūti, ne tik palyginkite ritę su audiniu, šalia jo. Atskleisk ir padėkite ant audinio. Vagis, kuris išnyksta, yra tas, kurį turėtumėte naudoti. Kai dirbate su atspausdintu audiniu, visada sujunkite siūlą su fono spalva. Tada sugriebkite vientisas siūles: laikykite adatą statmenai audeklei ir traukite sriegiu tiesiai, o ne linkę. Adata turi būti tvirta ir itin griežta, bet ne tokia stora, kad ji palieka atsiveriančias skylutes.

 

[PAIEŠKITE: 6 Handy siuvimo siūlai, kuriuos turėtumėte žinoti]

modelis ideas

Fotografija: Lennart Weibull

Yra dešimtys rankų tepimo būdų (dar žinomų kaip “laisvosios” siūlės, kurias jūs naudojate paviršiaus apdailai), sujungiant sluoksnius ir uždarydami projekto kraštus. Išmėginkite mūsų pasirinkimus.

 

1. Įrašykite “Gingham Squares” 

Padarykite tai su brūkšniuotų siūlių. (Negalite sugalvoti, kai laikotės savo audinio modelio.) Būkite tikri, kad jūsų darbo sluoksniai būtų tvirtinami dirbant; Išlenktos apsauginės smeigės, skirtos susiuvimui, patraukite vatiną ir išlaikykite savo projektą. Taip pat pažiūrėkite, kaip vatinas ir apatinis audinys yra platesni nei viršutinis gabalas? Tai leidžia lengviau pritvirtinti kraštus, jei sluoksniai pasislinkia, kai siuvote.

 

2. Patikrinkite motyvą 

Kartą ar net du kartus, kad suteiktų jam daugiau matmenų. Pamoka čia: Lengvas svoris (pavyzdžiui, smulkus volelis, medvilninis rankšluosčio tipas) atkreipia akis į sukurtą pūstąjį modelį, tuo pačiu storesnė siūlai (pvz., Čia parodyta daugiasluoksnė siuvinėjimo siūleliai) atlieka pagrindines susiuvimas įvykis. Panašiai, vilnos sportiniai megztiniai (naudojami mūsų gingham swatch ir striukėse) gali suteikti daugiau mansardos, o medvilnė (naudojama čia ir mūsų kūdikių antklodėje) yra gudresnė.

 

3. Siūlome savo kelią žemyn

Kiekvieną ketvirtąją juostelę puošti marškinius panašiu audiniu. Tiksliau, naudokite dingusio rašalo juostos žymeklį, kad ištrauktumėte punktyrines linijas, tada sekite jas T. Jei jūsų projekte yra neapdorotų briaunų, galite juos siūti uždaromą, naudojant įstrižainės juostelę, siaura audinio juosta, kuri buvo supjaustyta ant šališkumas (parodyta čia), siekiant sukurti kontrastingą sieną; žr. 5 pavyzdį galutiniam efektui.

 

4. Sukurkite besiūlę sieną

Sulenkdami jūsų antklodę, šiek tiek didesnis nei viršutinis sluoksnis ir sulenkite jį į priekį. Dėl užmirštų kampų patraukite audinį į save ir rankiniu būdu dygiuokite jį žemyn. Kai planuojate džiunglių mazgus, vieta yra raktas: jei jie pernelyg pasiskirstę, jūsų vatinimas gali pasikeisti viduje. Nykščio taisyklė yra ne daugiau kaip septynių colių atstumu (jūsų vatino pakuotėje bus pateiktos konkrečios gairės).

 

5. Mikro stipelis mini modelis

Kaip ir šie taškiniai apskritimai, su plonesniu siuvinėjimo siūlu. (Čia mes ištraukėme lapus ir naudojo tris dalis iš šešių). Dėl puikių žiedų, šablonų trafaretą naudojant dingusį rašalo juostos žymeklį.

 

6. Atnaujinkite čekius

su kontrastingais krepšiais. Nusrandykite per kvadrato centrą, palikite dviejų colių uodegą į viršų, tada viršuje dešinėje viršutiniame kampe, žemyn per apatinį kairįjį kampą, per vidurį, žemyn per apačią dešinę, aukštyn per vidurį, žemyn per viršutiniame kairiajame kampe ir vėl per centrą. Supratau? Galiausiai, susiejant perteklių ir pradinę uodegą.

 

Pasirengę pradėti? Žiūrėkite, kaip surinkti visus savo siuvimo reikmenis į puikią stiklainį: