Žaliosios pupelių troškinimai nuo 1950 m. Buvo “Thanksgiving” štapelis. Kažkas apie pupelių, kreminės grybų padažo ir keptų svogūnų trifectą ištisus metus sugeria mūsų vaizduotę (ir skonį pumpurus!). Nors originalus receptas paragino sušaldytus ir konservuotus ingredientus, čia, Martha Stewart, mes, žinoma, perimsime jį į kitą lygį, kiekvieną komponentą pradedant nuo nulio. Jei jūs patiekite tradicinę “Happygiving” vakarienę, eikite į mūsų klasikinį receptą – visa tai yra nostalgija, bet skonis yra daug geresnis. Jei norite, kad “Thanksgiving” būtų dar labiau išvystyta, išbandykite vieną iš mūsų puikių variantų. Čia yra mūsų penkių mėgstamiausių būdų, kaip padaryti šį atostogų budėjimą.

med105046_1109_thx_greenbean_casserole.jpg

1. Nepakankamas “Green Bean Casserole”

Šviežios žaliosios pupelės, naminių grybų padažas ir traškios kepti svogūnėliai – yra tam tikra alchemija, kuri atsitinka, kai šie trys ingredientai sugeria.

 

Gaukite “Quintessential Green Bean Casserole Recipe”

žalia pupelių užkandis su bacon-106-ms-6190441.jpg

Fotografija: Martina Szczesna

2. Žalioji pupelių pyragas su bekonu

Jei esate vienas iš tų visko-geriau-su-bekonų žmonių, šis receptas jums tinka! Rūkymas papildo kitą skonio sluoksnį, kaip ir “Dijon”, “Cayenne” ir “Worcestershire” grybų padaže.

 

Gaukite žaliosios pupelių pyragą su Bacon Recipe

mld105909_1110_sweetpbean1.jpg

3. Žalios pupelės su kreminiais grybais ir salotų

Mūsų sveikai paimami iš žaliosios pupelių troškintos gaudyklės, turtingas bekamelio padažas yra pakeičiamas giliu graikų jogurtu, o svogūnai yra sumuojami, o ne kepti. Rezultatas? Grietinėlė, geresnė už tavo pusę, kuri taip pat patenkina.

 

Gaukite žalias pupeles su kreminiais grybais ir salotų receptais

med104257_1208_casserole.jpg

4. Žalioji pupelė ir artišokų pyragas

Žemaitiškas artišokų šerdis ir traškūs skrebučiai užpildyti grybais ir svogūnais šioje žuvies pupelių troškintuvėje. Tai taip pat bus naudinga jūsų “Thanksgiving” valgiai, mes pažadame.

 

Gaukite “Green Bean” ir “Artichoke Casserole Recipe”

a98406_04.jpg

5. Žalioji pupelių troškinys su pipirais ir parmezano keptais

Raudonasis paprikas prideda sveikinimo pop spalvą ir skonį į šį tradicinį tradicinį pyrago pyrago receptą. Parmezano kepsnių džiūvėsai jungiasi su keptais askaloniniais česnakais, kad būtų galima pagaminti ypatingą traškų papildymą.

 

Gaukite žaliosios pupelių pyragėlį su pipirais ir parmezano pyragaičių receptais