Įžymi lazanja

Nuo to laiko ši jaukia klasika taps tavo garsia lazanija, tikrai bus žvaigždė savaitgalio vakarėliuose ir savaitės vakarienėse ateinančiais metais. Mėsos makaronai yra sluoksniuotos su gausiu mėsos padažu ir kreminės ricotta, sumaišytos su ryškiais šviežiais petražolėmis, o gurkšnios mozzarella padeda išlaikyti visą kūrinį kartu.


Šaltinis: “Blueprint”, 2007 m. Rugsėjis / spalis


Pelnas

Ingridientai

Nurodymai

Variacijos

Padaryk tai greičiau
Praleiskite pagrindinę mėsos padažą 4 puodeliai (32 uncijos) ir paruošite reguliarius lazanijos makaronus už geros parduotuvės nusipirktą marinara ir 16 (9 uncijos) “no-boil” makaronus. Lako makaronai padaže ir sūriai. Kepkite lazaniją 45 minutes, po to atidarykite 20-30 minučių, kol pasipildys.

Make it Fancier
1-osios pagrindinės mėsos padaže pridėti 2 uncijos, supjaustytos panketa. Po 2 žingsnio įpilkite 1/2 puodelio baltojo vyno ir virkite, kol iš esmės išgaruosite, dar 5-10 minučių. Tęskite pagrindinio mėsos padažo recepto 3 veiksmą. Vietoj išdžiovintų lazanijų lapų jūsų vietinėje gurmanų rinkoje pakanka nuo 1 iki 1/2 svarų šviežių makaronų lakštų (pakankamai, kad sudarytumėte 4 sluoksnius). Virinama tol, kol jie plaukioja, 2-3 minutes; nutekėjimas ir praskalavimas.