Šokoladas ir riešutmedžio “Meringue” pyragas

Šis viliojanti tortas turi kažką visiems: jaudulį (įtrūkęs viršuje), netikėtus posūkius (šokolado gabaliukus ir lazdyno riešutus, paslėptus viduje) ir jausmingą pabaigą (drėgnas šokolado pyragas). tešla kepama apie pusę, paskui plaunama storu sluoksniu su šokoladu ir riešutmedžiu, ir grąžinama į orkaitę, kad būtų galima užbaigiant traškumą.


Šaltinis: Martha Stewart Living, 2003 m. Vasaris


Pelnas

Ingridientai

Nurodymai

Kuko pastabos

Naudokite didžiausią mentele esančią mentelę ir kuo mažiau smūgių, kad išlaikytumėte kiaušinio baltumo mišinio šviesą ir erdvumą, lankstydami jį į šokoladinį tešlą. Lazdyno riešutai išeina iš karto, kai riešutų riešutai; Tvirtai patrinkite juos viduje sulankstomą virtuvinį rankšluostį, kol jie vis dar šilti. Išlyginta mentele leidžia lengvai pasiekti pavasario formos stalviršį, kad švelniai įkvėptų meringą virš pusiau iškepto pyrago sluoksnio. Šis pyragas yra toks pat skanus, be dingvio papildymo; kepkite šokoladą, kol jis bus traškus ir šiek tiek stiprus, nuo 40 iki 45 minučių.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 2 =

map