Viviva colorsheet paint palette

Fotografia od: Indiegogo

Jako malarz, pisarz lub rzemieślnik … nigdy naprawdę nie wiesz, gdzie i kiedy pojawi się inspiracja. Ale nie jest łatwo przenosić płótno, farby i narzędzia na cały dzień. Albo to jest? Po prostu stało się to łatwiejsze dzięki nowej innowacyjnej technologii malowania kieszonkowego o nazwie Viviva Colorsheets.

 

Co to jest Viviva? Jeśli lubisz malować w wolnym czasie, z przyjemnością dowiesz się, że Viviva to mała książeczka złożona z rozpuszczalnych w wodzie kolorów, które wysychają natychmiast po zetknięciu z papierem. Przenośna paleta farb składa się z 16 żywych odcieni z teorią, że najlepszy czas na malowanie to moment, w którym nadeszły inspiracje.

 

[ZOBACZ: To zaskakująco kojące – i łatwe! – Droga do malowania]

Coś w rodzaju geniusza, prawda? Kompaktowe karty kolorów zostały stworzone przez Adityę Vadgaonkar, która nie jest pełnoetatowym malarzem, ale studentką trzeciego roku medycyny. Podobnie jak wiele innych twórców, Aditya odkrył, że jego codzienne życie było zbyt porywcze, by wziąć udział w jednym ze swoich ulubionych hobby – malowaniu. Naturalnie musiał coś z tym zrobić.

 

Farby Adityi mogą być małe, ale są zaskakująco nasycone kolorami, co oznacza, że ​​masz wiele opcji kolorystycznych i wiele zastosowań z zestawów do malowania według wynalazku. Odcienie sięgają od głębokiego różu przez viridian aż po pawi niebieski. Całkiem, prawda? Wyobraź sobie, co możesz stworzyć, czekając na poranne zamówienie kawy z takimi kolorami na wyciągnięcie ręki! 

 

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zobacz, jak to działa: