pachnące herb tattoo

Fotografia od: Tattly

Są jak naklejki z zadrapaniami i nosem, ale dla dorosłych! Świetna nowa współpraca między Tattly i francuskim artystą Vincentem Jeannerotem zaowocowała doskonałym prezentem dla twojego ogrodnika lub przyjaciół szefa kuchni: pachnące ziołami tymczasowe tatuaże.

 

Jeannerot tworzy akwarele botaniczne od ponad 30 lat, a on przetłumaczył swoją sztukę na kilka uroczych, szczegółowych tatuaży roślinnych. Każdy zestaw z Tattly kosztuje 18 USD i zawiera osiem tymczasowych tatuaży – po dwa z każdego projektu, w tym pietruszka, rozmaryn, tymianek i szałwia.

pachnące herb tattoo variety

Fotografia od: Tattly

Jakby same projekty nie były wystarczająco ładne, Tattly wziął czynnik wow do następnego poziomu, dzięki czemu te perfumy były pachnące. Tatuaże wydzielają łagodny zapach ziół, w tym nuty z czerwonego tymianku, nuty środkowe pietruszki, rozmarynu i szałwii oraz dolne nuty piżma i drzewa sandałowego. Bukiet zapachów roślinnych sprawi, że Twoje ramię będzie pachnieć jak świeży ogród ziołowy – zapisz nas!

pachnące herb back tattoo

Fotografia od: Tattly

Projekty są nietoksyczne i drukowane za pomocą tuszu roślinnego w USA, dzięki czemu są idealne dla miłośników roślin w każdym wieku. Z pewnością są nieodzownym elementem konwersacji dla miłośników kuchni i gotowania, lub sprawią, że będą się dobrze bawić podczas letniego wieczoru. Dołącz jeden lub dwa tatuaże do toreb z dodatkami, aby Twoi goście mogli również zabrać ze sobą zabawę do domu!

 

Powiązane wideo: jak zrobić papierowe torby na prezenty