11-600x449.png (skyword:183606)

Pokój Kylie wcześniej.

Zarówno Kylie, jak i Bethany zgodziły się, że jej pokój potrzebuje trochę blasku. Bethany rozpoczęła konkurs na swoim blogu i zaprosiła swoich obserwatorów do głosowania nad zgłoszonymi projektami.

Zwycięski styl-board-0915.jpg (skyword:185888)

Zwycięska tablica stylów.

Zwycięzcą została projektantka Laurel & Wolf Heidi Caillier – doświadczona projektantka, której filozofią jest “tworzyć przestrzenie, w których czuje się dobrze i wygodnie, ale które wyglądają świetnie i są łatwe w utrzymaniu”. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak ożyła jej koncepcja sypialni dla Kylie!

kylie-room-makeover-5-0915.jpg (skyword:185893)

Chimeryczny fototapeta ustawia scenę nowej sypialni Kylie. Teraz śpi wśród leśnych stworzeń i pięknych kwiatów, zupełnie jak mała księżniczka. Wystrój nawiązuje do różowo-białej opowieści – klasycznego, ale świetnego pomysłu na sypialnię dla kogoś w wieku Kylie. Gorąca różowa narzuta i poduszki są tak zabawne. Ściany były utrzymane na biało, więc gdy przyjdzie czas na odmalowanie, nie będą musiały malować na różowo-gorących ścianach. Jest to idealne rozwiązanie w sypialni dla dzieci, ponieważ ich opinie i gust zmieniają się szybko! Najlepiej jest być elastycznym w swoim projekcie.

kylie-room-makeover-4-0915.jpg (skyword:185894)

Heidi zawierała zabawne, dziecinne przedmioty w projekcie, ale utrzymywała meble i zabiegi okienne praktyczne i neutralne. W ten sposób Kylie będzie mogła używać ich przez wiele lat. Dywan jest niezbędny w każdym dziecięcym pokoju, ale dodaje też wspaniałej tekstury do ogólnego projektu.

kylie-room-makeover-1-0915.jpg (skyword:185890)

Delikatne kwiaty w uroczym eksponacie wazonów dodają perfekcyjnie pięknego wyglądu. Jeśli Twoje dziecko jest bardzo młode, unikaj używania szkła i zastępuj je plastikowymi pojemnikami.

YW_6505a-600x424.jpg (skyword:183613)

Kylie absolutnie kochała swój nowy pokój dzięki pracy Caillier i meblom dostarczonym przez DaVinci Baby, Babyletto i Franklin & Ben. Jest to idealne miejsce dla niej, aby dorosnąć. Co myślisz o przebudowie sypialni Kylie??

 

I pamiętaj, aby śledzić wraz z Bethany i Kylie także na swoich blogach!