pet1.jpg (skyword:369300)

Wkraczanie do PetSmart podczas sezonu jest jak wejście do jednego miejsca dla wszystkich potrzeb domowych. Niedawno gościli oni dorocznego Pet Open House dla wybranych gości, którzy mieli obejrzeć najnowszą sezonową linię, a także drażnić publiczność planowanymi uroczystościami, które wszystkie sklepy PetSmart zaplanowały dla swoich zwierząt w Boże Narodzenie. Rodzice zwierząt domowych mają wiele na co czekać i mogą oczekiwać, że PetSmart dostarczy je we wszystkich działach dotyczących ich zwierząt. W tym sezonie wakacyjnym PetSmart oferuje kreatywną kolekcję zabawek dla zwierząt, odzież sezonową, akcesoria, zdjęcia ze św. Mikołajem, przynosząc zwierzęta na kolacje, prezenty filantropijne, które oddają, a także świąteczne, domowe dekoracje świąteczne..

 

Eran Cohen, główny specjalista ds. Obsługi klienta, PetSmart, mówił o kolekcji Petsmart 2016: “Nasz zespół z PetSmart stworzył jedną z najbardziej wszechstronnych kolekcji wakacyjnych z setkami pomysłów, które wprowadzą nasze zwierzęta do ducha sezonu, w tym jeszcze szerszy wachlarz inspirowanych przez człowieka domowych smakołyków, które odzwierciedlają wiele produktów, które lubimy w czasie wakacji. ” W dalszym ciągu mówi: “Od przekąsek o tematyce zakąsek, takich jak ser i przekąska z kiełbaskami, po słodycze z indyka z Merry Meals, słodkie ziemniaki i żurawinę, słodkie placki ziemniaczane, makaroniki i świąteczne ciasteczka z mrożonkami, zwierzęta domowe mogą delektować się smakiem potraw z podobnych produktów do tych, z których korzystają ich najlepsi przyjaciele. “

 

Święta Bożego Narodzenia i inne święta mogą być dodatkowym atutem dla dzieci w twoim życiu. Jednak PetSmart czyni to samo stwierdzenie prawdziwym dla zwierząt domowych w twoim życiu. Poza tym, od zabawnych pończoch, smacznych posiłków dla twoich pączków i możliwości fotografowania z Mikołajem, możesz kupić urocze stroje sezonowe i świąteczne swetry dla swoich przyjaciółek. Nie zapominajmy również o przytulnym czynniku w czasie wakacji, ponieważ PetSmart podaje różnorodne wygodne łóżka paw-fect przytulić się, czekając, aż Mikołaj przyniesie smakołyki.

[POBIERZ DIY: Stwórz własną przytulną poduszkę dla zwierząt]

PetSmart nie poszedł całkowicie do psów, ponieważ oferują one wyjątkową linię prezentów i strojów dla entuzjastów zwierząt domowych na twojej liście zakupów. W tym roku możesz zakupić linię produktów PetSmart dla miłośników zwierząt, która obejmuje zarówno karmniki dla ptaków ze szkła ozdobnego, ozdoby dla zwierząt domowych, rzuty i kubki charakterystyczne dla rasy psów. Opowiedz o kielichu!

 

I nie zapomnij przygotować swoich zwierzaków do zdjęć z Mikołajem!