david_stark_design_diy_leather_vase_w_flowers2.jpg (skyword:322866)

Jesień przynosi ze sobą chłodniejsze powietrze, krótsze dni i nagłą potrzebę aktualizacji otoczenia. W tym sezonie uwielbiamy kontynuację trendu rustykalnego, spotykającego się z nowoczesnością. Jesteśmy szczególnie zachwyceni dodawaniem skórzanych dodatków w małych dawkach, takich jak ten skórzany wazon.

 

To, co kochamy w tym projekcie, to to, że ciepła, maślana skóra z łatwością aktualizuje wszechobecny wazon w stylu, który nie jest zbyt męski ani kobiecy. Skóra nie jest trwale przymocowana, więc możesz ją usunąć, kiedy tylko chcesz zmienić wszystko. Dodatkowo możesz wybierać spośród wielu odcieni, od naturalnych brązowych i jasnobrązowych odcieni, po białe, czarne lub nawet kolorowe odcienie. Sprawiają, że codzienny dotyk na Twoim stole jest wypełniony kilkoma wspaniałymi łodygami, a nawet wspaniałymi trawami. Lub utwórz kilka z nich, aby służyć jako unikalne elementy wystroju podczas następnej imprezy obiadowej.

 

27 Fall Centerpieces, które są idealnie ciepłe, przytulne i kreatywne

david_stark_design_diy_leather_vase_w_flowers5.jpg (skyword:322879)

Oto najlepsza część: To DIY zajmuje tylko około 15 minut (na wazon), a nieskomplikowane instrukcje oznaczają, że musisz tylko wiedzieć, jak uszyć linię prostą. Nie trzeba też kupować drogiej skóry. Wiele sklepów z materiałami, rzemiosłem i skórą sprzedaje resztki. Znaleźliśmy nasze w koszu na śmieci w Global Leathers w Nowym Jorku. Aby uzyskać inny pomysł, spróbuj porozmawiać z lokalną firmą zajmującą się tapicerką, aby zdobyć niechciane skrawki. Gdy masz już swoje zapasy, jesteś zaledwie o kilka minut od dodania dawki stylu jesiennego do swojej przestrzeni życiowej.

david_stark_design_diy_leather_vase_supplies.jpg (skyword:322867)

Materiały

  • Lekka do średniej wagi skóra (działa również sztuczna skóra)
  • Nożyczki
  • Dopasowany wątek
  • Maszyna do szycia lub materiały do ​​szycia ręcznego
  • Prosto jednostronny wazon do pokrycia (tutaj używaliśmy szklanych cylindrów, ale inne kształty też będą działać)
  • Miarka
  • Linijka
  • Makulatury
  • Ołówek

david_stark_design_diy_leather_vase_measure_make_pattern.jpg (skyword:322871)

Krok 1

Zawiń taśmę pomiarową wokół wazonu i zanotuj pomiar. Na podstawie tych pomiarów zrób szablon, dodając 1 cal do długości.

david_stark_design_diy_leather_vase_cut_leather.jpg (skyword:322872)

Krok 2

Za pomocą szablonu prześledź i wytnij skórkę. Zachowaj szczególną ostrożność, aby wyciąć czyste krawędzie, ponieważ będą widoczne.

david_stark_design_diy_leather_vase_check_fit.jpg (skyword:322873)

Krok 3

Sprawdź dopasowanie i zaznacz skórę, do której dodasz linię oczek.

david_stark_design_diy_leather_vase_apply_cover_trim.jpg (skyword:322875)

Krok 4

Zszyj ręcznie lub przy pomocy swojej maszyny do szycia, zanim ostrożnie wsuniesz skórzaną osłonę do szklanego wazonu. Obetnij nadmiar.

 

Oto jak łatwo zszyć skórę ręcznie

david_stark_design_diy_leather_vase_multiple.jpg (skyword:322877)

Jesteś skończony! Zapraszam do zorganizowania ulubionej odmiany kwiatów w tym wazonie.

david_stark_design_diy_leather_vase_w_flowers4.jpg (skyword:322878)

Ten ciepły akcent przynosi życie każdemu pomieszczeniu w domu. Połącz i dopasuj skórę i kwiaty, aby zobaczyć, która kombinacja najbardziej Ci się podoba!

 

Oto 8 Fall Flower Arrangements, które kochamy teraz