macys reversible layering quilts merch

Fotografia od: Macy’s

Latem zaczynamy wychodzić, przygotowujemy się do niższych temperatur i wszystkiego przytulnego! Jednym z naszych ulubionych sposobów wpadania do domów jest aktualizacja pościeli. Warstwowy wygląd ma mnóstwo osobowości i zawiera styl i funkcję, która łatwo ewoluuje wraz ze zmieniającymi się temperaturami.

 

Martha zaprojektowała nową kolekcję pościeli, koców, kołder i więcej dla swojej kolekcji w Macy’s, która pomoże Ci osiągnąć ten stylowy i nowoczesny wygląd. Wykonane z wysokiej jakości tkanin w kolorach i wzorach, które odzwierciedlają nieco jej osobisty styl, kolekcja pościeli Marthy wraz z tymi sześcioma krokami, pokryła cię na jesień!

macys essentials collection comforters merch bed blankets

Fotografia od: Macy’s

Krok 1: Rozpocznij z pomocą techniczną

 

Martha wie, że dobry sen jest jedną z tajemnic zdrowego życia, więc zaprojektowała asortyment pościeli do kolekcji Martha Stewart Essentials. W zestawie znajduje się wiele ochraniaczy na materace, poduszek, nakładek na materace i dwustronnych kołdry, które można wykorzystać do dostosowania łóżka do Twojego stylu życia w każdym budżecie. Nie przypominają one twoich typowych warstw bazowych i utrzymają twój materac w dobrym stanie, chroniąc go przed wszelkimi wyciekami. Martha stworzyła tę przystępną kolekcję, ponieważ wie, że każda osoba potrzebuje idealnego fundamentu do swojego łóżka.

macys percale sheet sets merch

Fotografia od: Macy’s

Krok 2: Przedstaw podstawy

 

Ulubionym wyborem Marthy dla prześcieradeł jest Percale, i to jest to, czego używa na własnym łóżku. Ona woli arkusze Percale ze względu na ich ostry, lekki, długotrwały i oddychający jakości. Przejdą z tobą od wiosny do zimy i staną się twoimi ulubionymi prześcieradłami. Zestawy pergaminowych arkuszy pergaminu Martha mają grubość 400 nitek i są dostępne w odświeżającej palecie kolorystycznej z dekoracyjnym obszyciem. Martha zaprojektowała te arkusze, abyś mógł doświadczyć tych samych funkcji i korzyści, które kocha w arkuszu Percale przy większej liczbie wątków, ale za przystępną cenę.

 

Martha Tip: Spróbuj dodać kroplę olejku lawendowego na poduszce lub spritzu z lawendową wodą na piżamę, aby pomóc Ci się zrelaksować i zasnąć szybciej.

macys seed stitch blanket merch

Fotografia od: Macy’s

Krok 3: Cozy Up

 

Ta kolejna warstwa pomaga w przejściu z łóżka od balsamicznych nocy lata do chłodniejszych nocy upadku. Martha wprowadziła w tym sezonie nowe koce, które dodają wyrafinowanego stylu do utylitarnego kawałka pościeli. Podążając za ambicją Marty, by oferować polerowane wzory w przystępnej cenie, Cotton Seed-Stich Blanket ma luksusową jakość, a Soft Fleece Blanket łączy w sobie ekskluzywny wygląd z niewiarygodnym komfortem. Różne tekstury i różnorodne kolory przywodzą na myśl pościel z tego sezonu, co pozwala uzyskać spójny wygląd.

macys reversible layering quilts merch

Fotografia od: Macy’s

Krok 4: Pokaż swoją osobowość

 

Teraz, gdy podstawy pościeli są zasłonięte, nadszedł czas, aby dodać pop emocji. Wybór wysokiej jakości kołdry w przystępnej cenie z kolekcji Martha Stewart pozwala stworzyć piękny, warstwowy wygląd bez rozbijania banku. Odwracalna konstrukcja oferuje jeszcze więcej wszechstronności w kolorze i stylu. Złóż kołdrę nad głową łóżka, by uzyskać szybki akcent sypialni lub odwróć ją, by uzyskać zupełnie nowy wygląd. Co więcej, kołdry wyglądają równie dobrze, gdy są używane samodzielnie podczas cieplejszych pór roku. Martha zawsze pozostaje w czołówce designu i lubi odkrywać nowe materiały i techniki. Jej kołdry uwielbiają tradycyjne procesy, takie jak patchwork, farbowanie przędzy, drukowanie i haftowanie, więc łatwo jest znaleźć taki, który pasuje do twojego osobistego gustu.

macys whim collection decorative pillows merch

Fotografia od: Macy’s

Krok 5: Odpocz głowę

 

W ten sam sposób Martha używa dekoracyjnych poduszek, aby szybko odświeżyć kanapę, sugeruje również użycie ich do stworzenia sypialni bez skazy. Martha wzięła ten pomysł pod uwagę, projektując swoją kolekcję kaprysów dla Macy’s. Poduszki dodają jej uroku i tekstury, a jednocześnie uzupełniają resztę warstwowej pościeli. Wykonane są w klasycznych technikach dekoracyjnych, w tym szyte szwy i splot dywanu.

macys faux fur reversible throw blanket chair merch

Fotografia od: Macy’s

Krok 6: Rzuć na wykończenie

 

Z domem w Maine, Martha zna wartość dobrego rzutu, gdy temperatura spada. Jej najnowszy wybór w Macy’s nie poświęca projektowania funkcji; luksusowe tkaniny i sztuczne futra pozwolą Ci ogrzać się przez jesień i zimę. W przystępnych cenach możesz stworzyć nowy sezon po sezonie. Neutralne kolory nie będą konkurować z innymi elementami warstwowego łóżka, a rzuty mogą być używane samodzielnie w innych pomieszczeniach Twojego domu.