mądry wall calendar

Fotografia od: Projekt Kosho Tsuboi

Nowoczesne funkcje kalendarzy smartfonów są niezaprzeczalnie wygodne, ale większość ludzi nadal lubi mieć kalendarz ścienny do zawieszenia w domu lub w biurze. Teraz możesz mieć najlepsze z obu światów dzięki sterowanemu aplikacją kalendarzowi ściennemu, który wygląda jak zrobiony z papieru! 

 

“Magiczny kalendarz” od Kosho Tsuboi Design łączy w sobie zaawansowane funkcje smartfona, które lubisz, z nostalgicznym stylem papierowego kalendarza w starym stylu. Jest specjalnie zaprojektowany do minimalnego olśnienia powierzchni, więc wygląda jak zwykły kalendarz ścienny. Możesz dodawać wydarzenia za pośrednictwem podłączonej aplikacji, a przypomnienia będą pojawiać się na ścianie – jak fajnie to jest? Kalendarz zawiera kilka cyfrowych projektów, dzięki czemu możesz wybrać układ, który najlepiej pasuje do Ciebie i Twojej rodziny. 

 

 

Nie jesteśmy jedynymi, którzy lubią pomysł łączenia papieru i cyfrowych kalendarzy! “Magic Calendar” został wybrany jako część programu OBJECT systemu Android Experiments i wraz z Kosho Tsuboi opracowują prototyp kalendarza następnej generacji. Fingers przekreślili, że ta fajna innowacja jest już dostępna!

 

W międzyczasie zapoznaj się z poradami Marthy na temat organizowania kalendarzy i list kontrolnych, aby zachować wszystkie priorytety w porządku. 

 

Powiązane wideo: Wskazówki dotyczące organizowania życia i listy zadań do wykonania