Ciąć the strawberries with a small star cookie cutter

Przygotuj swoje ulubione ciasto warstwowe i zmroż je za pomocą buttercream. Lubię używać Simple Layer Cake Marthy Stewart z Vanilla Frosting. Do dekoracji potrzebne będą małe foremki do ciastek w kształcie gwiazdki, truskawki, borówki, dodatkowy szron i torebka z ciastkami o średniej wielkości końcówce. Aby przygotować fajerwerki do ciasta pom-pom, potrzebna będzie folia aluminiowa, druty z kwiatów i wykałaczka lub drewniany szpikulec.

 

Użyj największych truskawek, jakie możesz znaleźć! Duże truskawki przyniosą najlepsze rezultaty. Przynajmniej upewnij się, że są one nieco większe niż twój nóż do ciastek. Odetnij pędy, a następnie pokrój każdą truskawkę na pół. Naciśnij małą od 1 do 2 cali foremkę do ciastek w gwiazdę przez każdą z połówek truskawek. Pamiętaj, aby zapisać pięć truskawek do wykorzystania na wierzchu ciasta.

Posługiwać się a star tip to pipe a border around the cake

Przetnij wokół ciasta dekoracyjną obwódkę, a następnie równomiernie przyłóż gwiazdki truskawkowe do dolnej granicy.

 

Afiks strawberries and blueberries to cake

Przetnij drugą krawędź na ciasto. Ułóż jagody w ozdobny wzór. Jeśli jagody wyglądają tak, jakby spadały, przenieś ciasto do lodówki na 10 do 15 minut. Lody będą twarde, jak dreszcze.

 

Zorganizować strawberries in a star pattern on top of cake

Pokrój trzy całe truskawki na pół, a następnie ułóż w kształcie gwiazdy na wierzchu ciasta. Ćwierć rozwiercania dwóch truskawek następnie przenieść do centrum gwiazdy.

Robić the foil firework topper

Stwórz fajerwerkową nakładkę do ciasta pom-pom z folią aluminiową. Umieść dwa kawałki folii aluminiowej o wymiarach 12 cali x 6 cali. Wykonuj fałdy harmonijkowe o szerokości 1 cala, marszcząc z każdym fałdem. Wytnij złożoną folię cienkimi paskami wzdłuż na każdym końcu, pozostawiając 1/2 cala nieprzyciętej przestrzeni w środku. Owiń kawałek drutu kwiatowego (lub możesz użyć obroży) na środku i złóż folię na pół na drucie. Za pomocą wykałaczki lub szpikulca ostrożnie oddzielić każdą z warstw. Pociągnij i zwiń w razie potrzeby, aby osiągnąć pożądany kształt. Za pomocą drutu przymocuj gotowy pomar pomarszczony do wykałaczki lub drewnianego szpikulca.

The finished cake

Umieść nakładkę ogniową na torcie. Ciasto można przykryć i schłodzić przez noc. Doprowadzić do temperatury pokojowej przed podaniem.